Modelki niczym światowe gwiazdy! Topowy producent stworzył dla nich hit

i

Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Modelki niczym światowe gwiazdy! Topowy producent stworzył dla nich hit

TEGO JESZCZE NIE BYŁO

Remiksował hit Miley Cyrus i Ed Sheerana, teraz przerobił piosenkę Modelek! Światowy sukces Polek

2024-05-23 14:48

Dziewczyny z zespołu Modelki śmiało mogą mówić, że 2024 jest najlepszym rokiem w ich karierze. Nie spodziewały się, że osiągną tak ogromny sukces i staną się bardzo rozpoznawalne. Artystki właśnie dokonały rzeczy wręcz niemożliwej. Zwróciły na siebie uwagę jednego z najpopularniejszych producentów w Europie. Efekt? Oficjalny remiks piosenki "Chyba, że z Tobą", który przejmie wszystkie kluby w Polsce!

Spis treści

  1. Modelki - remiks piosenki Chyba, że z tobą

Nikomu nie trzeba tłumaczyć, kim są Modelki. Trio wyjątkowych dziewczyn, które idealnie się dopełniają tworząc niezwykle mocne kawałki. Wszystko zaczęło się od piosenki o tytule takim samym jak nazwa zespołu. Później udowodniły, że chcą namieszać na rapowym rynku singiel pt. Billboard Drop i On Me. Później jednak nieco odbiły od hip-hopu tworząc radiowy, dobrze znany kawałek zatytułowany Chyba, że z Tobą. Teledysk utworu po jednym miesiącu miał ponad 17 milionów wyświetleń, a artystki ugruntowały swoją pozycję na muzycznym rynku. Piosenka pokryła się podwójną platyną, a także dotarła na szczyt listy najpopularniejszych kawałków w streamingu. Gdy wszyscy myśleli, że furora na ich megahit się powoli kończy, to dziewczyny postawiły kolejny bardzo duży krok w swojej karierze. O TAKIEJ rzeczy marzą nawet największe gwiazdy polskiego rynku!

Kiedyś wygrała Małych Gigantów. Teraz odważnie pokazuje ciało w pikantnych teledyskach!

Modelki podbiły polską branżę muzyczną. Kim są dziewczyny śpiewające "Chyba, że z Tobą"?

Modelki - remiks piosenki Chyba, że z tobą

Zdecydowanie piosenka Chyba, że z Tobą, to jedna z najbardziej tanecznych kompozycji w 2024 roku. A okazuje się, że kawałek można było jeszcze bardziej rozkręcić sprawiając, że w klubach będzie brzmiał doskonale! Zuza, Aga oraz Ula niespodziewanie nawiązały współpracę z jednym z najpopularniejszych producentów w Europie. Chodzi o Jaxa Jonesa, który był trzykrotnie nominowany do prestiżowych nagród Brit Awards i raz do Grammy Awards, w kategorii najlepsza taneczna piosenka za utwór pt. I Got U z Duke Dumontem. 

Jax Jones raz zdobył szczyt brytyjskiej listy hitów i 8 razy był w czołowej dziesiątce. Artysta rozkochał w sobie polską publiczność takimi produkcjami jak: You Don't Know me z Raye, Instruction z Demi Lovato, Where Did You Go? z MNEK, czy Whistle z Mabel. Kochaliście także jego projekt Europa, który tworzył z Martinem Solveigem. Efektem tej współpracy jest między innymi megahit All Day and Night, w którym wokalnie pojawiła się Madison Beer.

Oficjalna piosenka Euro 2024 - kto śpiewa i jak brzmi? Hymn Fire zagrzeje piłkarzy!

Skala sukcesu Modelek, których hit pt. Chyba, że z Tobą, został zremiksowany przez światowej sławy Jaxa Jonesa, jest przeogromna. Utwór brzmi mocno house'owo i na pewno wszyscy uznani DJ-e klubowi dorzucą tę wersję do swojej setlisty! Premiera utworu 24 maja, a tymczasem podrzucamy fragment:

Kiedyś wygrała Małych Gigantów. Teraz odważnie pokazuje ciało w pikantnych teledyskach!