Modelki TAKIEGO sukcesu się nie spodziewały. Posypały się gratulacje

i

Autor: Universal Music Poland Modelki TAKIEGO sukcesu się nie spodziewały. Posypały się gratulacje

WIELKIE OSIĄGNIĘCIE

Modelki TAKIEGO sukcesu się nie spodziewały. Posypały się gratulacje

2024-04-09 11:36

Piosenka momentalnie stała się viralowym hitem na wszystkich platformach zdobywając łącznie ponad 600 tysięcy odsłuchów w pierwszej dobie. Od razu wskoczyła na 2. miejsce Karty na Czasie oraz 6. miejsce najczęściej słuchanych piosenek w Spotify. Poznajcie kolejne statystyki i zobaczcie gorący teledysk już teraz.

Nowości Muzyczne 2024: Na premierę teledysku o północy czekało prawie 3 tysiące podekscytowanych fanów, przez weekend numer wspiął się #1 miejsce na Karcie Na Czasie YouTube wyprzedzając m.in. Kizo. Za jego produkcję odpowiada dobrze znana w środowisku hip-hopowym ekipa MZQ Media. Pod klipem setki komentarzy w stylu: "no i takie letniaczkowe love songi to ja mogę w zapętleniu słuchać, dobra robota ekipa" czy "takiej piosenki brakowało na te wakacje". MODELKI zupełnie nie spodziewały się takiego odbioru, piosenka przez rok leżała zapomniana w przysłowiowej szufladzie.

Ja spać nie mogłam z tego wszystkiego. Pierwszy raz coś takiego nam się przytrafiło i to jest zajebiste uczucie. Cieszę się, że ludzie będą do tego vibowali i że mogłyśmy już im dać powiew lata - mówi Zuza Fijak.

Modelki - kim są?

MODELKI to prawdziwie mocne trio, które od wejścia na rynek nie zwalnia tempa ani na chwilę. Na polską scenę muzyczną wkroczyły szybko i niespodziewanie niczym tornado od razu zdobywając miliony streamów i wyświetleń na swoich numerach. W skład Modelek wchodzą wyjątkowe dziewczyny: Zuza, Aga oraz Ula, które idealnie się dopełniają i tworzą niezwykle mocne collabo.

Modelki - piosenka Chyba że z tobą

Kiedyś wygrała Małych Gigantów. Teraz odważnie pokazuje ciało w pikantnych teledyskach!