ALE SIĘ ZMIENIŁA!

Kiedyś wygrała Małych Gigantów. Teraz odważnie pokazuje ciało w pikantnych teledyskach!

2024-05-13 11:16

Nowe gwiazdy muzycznej sceny rodzą się w internecie. Wystarczy nagrywać covery i liczyć, że ktoś z branży muzycznej dostrzeże w Was talent. Nie od dziś wiadomo, że świetny sposób na zaistnienie dają też muzyczne programy talent-show. Do takiego wniosku doszła dziewczyna, która zrobiła furorę w Małych Gigantach, prawie reprezentowała nas w Eurowizji Junior i zyskała poparcie topowych polskich gwiazd sceny muzycznej. Teraz, jest już 21-letnią kobietą, która odważnie i z dumą pokazuje swoją kobiecość. Zobaczcie zresztą sami, o kogo chodzi!

Spis treści

  1. Ula Kowalska - kim jest?
  2. Kiedyś wygrała Małych Gigantów. Teraz pokazuje ciało w teledyskach!

Robiąc ogromną furorę w talent-show Mali Giganci miała zaledwie 12 lat. Bliscy zauważyli u niej talent, zgłosili ją do programu, a później o jej niebywałych, wokalnych umiejętnościach przekonali się jurorzy show, publiczność w studio i przede wszystkim widzowie w całej Polsce. Bardzo młoda dziewczynka wygrała program, dzięki czemu otworzyły się przed nią drzwi do kariery. Ula Kowalska, bo o niej mowa, w 2017 roku poszła za ciosem. Zgłosiła chęć wzięcia udziału w preselekcjach do Eurowizji Junior, wzięła udział w krajowych preselekcjach i ostatecznie zajęła 2. miejsce przegrywając o jeden z punkt z Alicją Regą. Ogromnym sukcesem było dla niej również to, że zwróciła na siebie uwagę topowych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Jej konto w mediach społecznościowych obserwowali Michał Szpak i Margaret, widząc, ogromny potencjał w nastolatce. Ta swoją drogą po drodze wydała oficjalny, polski hymn mistrzostw świata w piłce nożnej. Kim jest Ula Kowalska teraz? Dojrzałą, piękną kobietą, która generuje milionowe zasięgi oraz wyświetlenia!

Pierwszy taniec Friza i Wersow. Tak będzie wyglądać? Fani już wszystko wiedzą!

Julia Wieniawa kiedyś i dziś. Tak zmieniała się przez lata

Ula Kowalska - kim jest?

Ula Kowalska próbowała swoich sił solowo. Wydała jedenaście utworów, z czego największą furorę zrobiła oficjalna piosenka zagrzewająca polskich piłkarzy do lepszej gry na mistrzostwach świata 2018. Ostatni utwór wydała w lutym 2023 roku. Kilka miesięcy później dołączyła do projektu Modelki, który szybko zyskał ogromną popularność. To prawdziwe mocne trio, które od wejścia na rynek nie zwalnia tempa ani na chwilę. Na polską scenę muzyczną wkroczyły szybko i niespodziewanie niczym tornado od razu zdobywając miliony streamów i wyświetleń na swoich numerach. Aktualnie mają ponad 88 tysięcy miesięcznych słuchaczy, w platformie streamingowej, a ich najnowszy hit pt. Chyba, że z Tobą, stał się viralem na TikToku. Oprócz Uli, w skład Modelek wchodzą wyjątkowe dziewczyny: Zuza Fijak i Agnieszka Nowakowska, które idealnie się dopełniają i tworzą niezwykle mocne collabo.

Ula Kowalska aktualnie ma 21 lat, pochodzi ze Skierniewic, a sama uwielbia muzykę Miley Cyrus, Rity Ory czy Davida Guetty! Nie zamyka się wyłącznie na muzykę rozrywkową. Słucha też muzyki Smolastego, Sokoła, Young Igiego, czy Otsochodzi.

Kiedyś wygrała Małych Gigantów. Teraz pokazuje ciało w teledyskach!

Ula Kowalska odważnie i dumnie pokazuje swoją kobiecość w teledyskach grupy Modelki, ale również na swoim Instagramie. Koniecznie zobaczcie naszą galerię!