Relacje meczów w radiu - gdzie słuchać transmisji na żywo?

2017-11-08 15:01
Relacje meczów w radiu - gdzie słuchać transmisji na żywo?
Autor: fot./freeimages.com/Vladimir Stojkovic Stadion

Gdzie słuchać transmisji meczów na żywo? Na ESKA.pl dowiecie się wszystkiego o radiowych relacjach z najważniejszych piłkarskich spotkań.

Relacje meczów w radiu to wciąż popularny sposób na śledzenie akcji rozgrywającej się na boisku. Sprawdza się to szczególnie w trasie kiedy nie mamy dostępu do internetu i telewizji. Ponadto takie transmisje na żywo są często nie mniej emocjonujące niż te oglądane w TV, a dobry spiker radiowy potrafi w barwny sposób przekazać słowami to co widzi na boisku. Nic więc dziwnego, że wiele osób chce wiedzieć gdzie słuchać transmisji na żywo.

Mecze Polski 2018/2019 w piłce nożnej. Z kim i kiedy gra Polska? >>

Gdzie słuchać meczów na żywo?

Transmisje na żywo w radiu są najczęściej emitowane przez rozgłośnie Polskiego Radia. Dzięki nim możemy usłyszeć przede wszystkim relacje z meczów polskiej reprezentacji. O wyniku interesujących nas spotkań piłkarskich możemy się też dowiedzieć dzięki innym rozgłośniom. Tak zwane "wejścia", podczas których podawana jest aktualna sytuacja na boisku, nadawane są przez większość stacji radiowych w tym przez Radio ESKA.

15.07.2017 Skoki narciarskie - transmisja TV i streamy online za darmo

Autor: brak danych

15.07.2017 Skoki narciarskie transmisja TV i streamy online za darmo. Gdzie oglądać pierwszy konkurs indywidualny w Wiśle w ramach Letniego Grand Prix? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.

 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze