Reklamy na święta 2018 - najlepsze polskie spoty, które bawią i wzruszają

2018-11-20 15:22
reklama
Autor: YouTube/empik

Święta tuż tuż! Już teraz w telewizji i sieci rządza wyjątkowe reklamy gwiazdkowe! Zobaczcie te najlepsze na ESKA.pl! 

Święta to magiczny czas, na który czekają nie tylko dzieci. Przygotowując się do Bożego Narodzenia, pamiętamy nie tylko o dekoracji domu czy wypiekach. Nie ma co się oszukiwać, ważne są również prezenty. Firmy prześcigają się w reklamowaniu swoich produktów i doszły do perfekcji w tworzeniu wzruszających, zabawnych i uroczych spotów gwiazdkowych. Najlepsze z 2018 roku zebraliśmy dla was w jednym miejscu!

Reklamy na święta 2018 - najlepsze polskie spoty

Jedną z najciekawszych reklam świątecznych przygotował empik. 'Żeby Cię lepiej widzieć' zabiera nas do świata postaci z baśni i przypomina, czym jest rodzinne ciepło. 

Widzowie pokochali również najnowszą, świąteczną reklamę Play. Usłyszeć możemy w niej Urszulę Dudziak z córkami. 

Kto śpiewa w świątecznej reklamie Play? Piosenka na Boże Narodzenie 2018

Z kolei sieć sklepów SMYK przygotowywała serię reklam o tym, co jest ważne. Narratorem jest chłopiec, który wraz z rodziną ubiera choinkę. Krótkie spoty z pewnością zachęcą wielu klientów.

Allegro do tej pory zaprezentowało dopiero jedną reklamę świąteczną. Póki, co jest to żartobliwa historia o ukrywaniu prezentów. Z pewnością nie będzie jednak ostatnią. 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze