Regard i Raye pokazują mroczne ulice w teledysku hitu Secrets! To hit lata?

2020-07-07 15:59 Rafał Wróblewski
Regard i Raye pokazują przyszłość w teledysku hitu Secrets! To hit lata?
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Regard i Raye pokazują przyszłość w teledysku hitu Secrets! To hit lata?

Secrets, to jeden z najpopularniejszych singli w Wielkiej Brytanii. Teraz utwór powoli zdobywa serca polskich słuchaczy. Dzieje się tak m.in. za sprawą teledysku, w którym przenosimy się do przyszłości. Mroczne ulice, wielkomiejski szum, a także technologia niczym z gry. Zobaczcie sami i oceńcie utwór - już teraz na ESKA.pl!

Regard i RAYE prezentują teledysk do utworu Secrets, który trafił właśnie do pierwszej dziesiątki najpopularniejszych singli w Wielkiej Brytanii. Stworzony podczas lockdownu klip wywołuje skojarzenia z filmem Drive - jego głównym bohaterem jest zamaskowany motocyklista, który przemierza w nocy miasto. Teledysk nawiązuje do klipu do poprzedniego singla Redarda - Ride It, ponownie wprowadzając widzów w atmosferę mrocznego, oświetlonego nocnymi światłami miasta. Wcześniej ukazała się już wersja akustyczna tego klubowego utworu, w którym elektroniczne elementy zostały zastąpione delikatnymi dźwiękami pianina.

TOP 10 najlepszych polskich utworów z 2020 roku, które warto posłuchać!

Regard i Raye - piosenka Secrets

Secrets ma liczniku już ponad 40 milionów streamów oraz jest oficjalnie radiowym hitem w Wielkiej Brytanii - dzięki odtworzeniom w takich stacjach jak Capital FM, Radio 1 i Kiss FM, singiel trafił na 8. miejsce brytyjskiej listy przebojów. Kosowski DJ zdobył światową popularność za sprawą singla Ride It, czyli przeróbki utworu Jaya Seana, która podbiła TikToka, listy przebojów w ponad 10 krajów oraz zdobyła status platyny w Wielkiej Brytanii oraz podwójnej platyny w Polsce. Do tej pory Ride It odsłuchane zostało ponad 700 milionów razy w serwisach streamingowych.

Najnowsze