Refresh z X Factor 4: zespół porwał jury do tańca! [VIDEO]

2014-03-07 15:28

Refresh z X Factora to najbardziej roztańczona grupa w czwartej edycji talent show. Uczestnicy w czasie przesłuchania porwali do tańca całe jury! Czy zespół ma szansę na zwycięstwo w programie? Zobacz występ grupy Refresh na ESKA.pl!

Refresh z X Factor 4 to zespół wokalny z Łodzi. W składzie grupy znajduje się pięć osób: młoda mama Daria, pani pedagog Justyna, higienistka stomatologiczna Małgosia oraz studenci Sylwia i Janek. Refresh istnieje od dwóch lat. Członkowie Refresh poznali się i zaprzyjaźnili przy okazji innego programu telewizyjnego. Grupa ma na swoim koncie występy m.in. na Festiwalu w Opolu oraz na Festiwalu Zaczarowanej Piosenki.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Refresh zaprezentowali na scenie swoją wersję piosenki The Jakckons - Blame It On The Boogie. Tatiana Okupnik, zachwycona występem grupy, namówiła resztę jury do wspólnego tańca z zespołem! Radosna atmosfera udzieliła się zwłaszcza Czesławowi Mozilowi, który w pewnym momencie zaczął się turlać po scenie. Skończyło się na tym, że zespół usłyszał cztery razy TAK i przeszedł do kolejnego etapu programu. Czy mają szansę dostać się do finału?

Zobacz występ grupy Refresh: