Red Lips zaprasza na Cappuccino! Fragment teledysku - TYLKO na ESKA.pl!

2019-11-03 12:00 RW
Red Lips zaprasza na Cappuccino! Fragment teledysku - TYLKO na ESKA.pl!
Autor: Mateusz Nasternak Red Lips zaprasza na Cappuccino! Fragment teledysku - TYLKO na ESKA.pl!

W grupie Red Lips premiery nowych singli są jak odcinki dobrego serialu, każda z piosenek jest kolejnym odcinkiem. Przekonacie się o tym, słuchając nowego albumu grupy, Ja wam zatańczę. Wydawnictwo promuje tytułowy singiel, ale także kawałek zatytułowany Cappuccino. Przedpremierowo, tylko na ESKA.pl, fragment muzycznego obrazka nowego singla zespołu - zobaczycie już teraz!

Red Lips - piosenka Cappuccino promuje i zapowiada trzecią płytę zespołu. Jak brzmi utwór? Czy powtórzy sukces poprzednich kawałków grupy? Ocenić możecie oglądając fragment teledysku, tylko na ESKA.pl. Trzeci studyjny album Red Lips niesie zupełnie nową jakość - zarówno dla zespołu jak i jego słuchaczy. Materiał balansuje na krawędzi kilku gatunków muzycznych - to brzmieniowy romans gitar z nowoczesnymi samplami elektronicznymi oraz połączenie chwytliwych melodii z charakterystycznym wokalem wokalistki grupy, Rudej. Sami zastanawiamy się, jak to się stało, może nasłuchaliśmy się Chemical Brothers, może też nazbierało się już trochę rożnych wątków wymagających innej ekspresji. Z zasady jesteśmy rockowym zespołem i bunt mamy we krwi, dlatego na tej płycie znajdziecie charakterystyczne dla nas elementy, ale tym razem zaaranżowane w zupełnie nowy, świeży sposób. Taka zmiana wynika z potrzeby rozwoju artystycznego i osobistego. Tym razem postanowiliśmy sięgnąć po bardziej nowoczesne środki wyrazu. - mówi Ruda i Lazer.

Zobacz: Sanah objawieniem roku?! Fenomen polskiej muzyki pop z nową piosenką!

Red Lips - nowa płyta

Do wykreowania nowego brzmienia zespół zaprosił uznanego producenta Arkadiusza Koperę (Męskie Granie 2019). Za warstwę tekstową odpowiada Ruda we współpracy z cenionymi tekściarzami m.in. Mysław Wałczuk, Michał Wiraszko, Patrycja Kosiarkiewicz. Materiał został nagrany i zrealizowany w warszawskim studio Black Kiss Records.

Album Ja Wam Zatańczę zawiera 11 utworów - premiera całości 8 listopada 2019.

 1. Róż & Plusz
 2. Ja wam zatańczę
 3. Cappuccino
 4. Gorące głowy
 5. Fajter
 6. Safari
 7. Zorka 5
 8. Tonik
 9. Wielki Szu
 10. Drugi
 11. Dolcze Gabana

Red Lips - fragment teledysku Cappuccino

Tuż przed premierą albumu, dokładnie w poniedziałek, 4 listopada, zespół zaprezentuje nowy singiel z płyty, pt: Cappuccino, do którego powstał nowatorski klip. Przedpremierowo możecie zobaczyć fragment poniżej!

Red Lips - cappuccino
Autor: Red Lips - Cappuccino
Najnowsze