Red Lips - nowa piosenka Safari HITEM jak Ja wam zatańczę? [WIDEO]

2020-01-21 9:57 RW
Red Lips - nowa piosenka Safari HITEM jak Ja wam zatańczę? [WIDEO]
Autor: Studio Lepiej / materiał prasowy Red Lips - nowa piosenka Safari HITEM jak Ja wam zatańczę? [WIDEO]

Safari to kolejna, singlowa, propozycja od zespołu Red Lips. Utwór pochodzi z albumu JA WAM ZATAŃCZĘ, który swoja premierę miał w listopadzie ubiegłego roku. Zobaczcie najnowszy teledysku utworu - na ESKA.pl

Red Lips - nowa piosenka Safari HITEM jak Ja wam zatańczę? Piosenka zaskakuje swoją sensualnością i wprowadza w eteryczny klimat rodem z wakacyjnego romansu. To pierwsza ballada RED LIPS od czasu wydania utworu Zanim odjedziesz z debiutanckiej płyty To co nam było. Na singla wybrali ją fani zespołu. - Postanowiliśmy nagrać wideoklip do „Safari”, ponieważ mamy ogromny sentyment do tej kompozycji. To ona otworzyła prace nad trzecim albumem. Nasi fani znają ją doskonale z wersji koncertowych i podobnie jak my - kochają ten utwór. Dostawaliśmy wiele wiadomości z prośbą o wydanie tej piosenki jako singiel promujący nasz ostatni album. Przecież wszystko co robimy, robimy dla nich więc decyzja była jednomyślna - opowiada Ruda. 

Zdjęcia zostały zarejestrowane na Fuertaventurze, a wideoklip powstał przy współpracy z Studiem Lepiej, które wykonało cały koncept wizualny do albumu JA WAM ZATAŃCZĘ.

Teledysk Safari zobaczycie w tym miejscu na ESKA.pl, punktualnie o godzinie 18:00!

Najnowsze