Red Light - Eddie Murphy nagrał ze Snoop Lionem! Jak śpiewa znany aktor? [VIDEO]

2013-09-11 13:24

Red Light - Eddie Murphy nagrał ze Snoop Lionem! Jak śpiewa znany aktor? Posłuchaj kawałka w rytmie reggae i zobacz klip na Eska.pl!

Red Light - Eddie Murphy nagrał ze Snoop Lionem! Do kawałka w rytmie kołyszącego reggae wokaliści nagrali wspólny klip - z towarzyszeniem żeńskiego chórku. Jak prezentuje się efekt tej współpracy?Nagranie ze Snoop Lionem to nie pierwsza przygoda aktora z muzyką - Eddie ma na koncie kilka singli popularnych w latach 80-tych, między innymi Put Your Mouth On Me i Party All The Time.Murphy, znany między innymi z takich filmów jak Gliniarz z Beverly Hills, Gruby i Grubszy oraz jako głos Osła w oryginalnej wersji językowej Shreka, pochwalił się wokalem także w Shreku - śpiewając covery I'm A Believer i Livin' La Vida Loca.Eddie nie ujawnił jeszcze, czy singiel Red Light to jednorazowe przedsięwzięcie, czy też zwiastun kolejnej płyty.  Poprzedni krążek Murphy'ego, Love's Alright, ukazał się w 1993 roku.

al
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze