Red Bull Soundclash 2022

i

Autor: Materiały prasowe

Red Bull Soundclash 2022 - Tymek i Otsochodzi w spektakularnym pojedynku! [ZASADY, DATA, MIEJSCE]

2022-06-06 12:27

Red Bull Soundclash powraca! W tej edycji wydarzenia usłyszymy spektakularny muzyczny pojedynek między Tymkiem i Otsochodzi. Panowie zmierzą się ze sobą na przeciwległych scenach rozdzielonych publicznością. Jakie są zasady? Jak dokładnie wygląda pojedynek? Sprawdźcie wszystkie najważniejsze szczegóły w jednym miejscu!

Red Bull SoundClash to wyjątkowe muzyczne wydarzenie, które wychodzi poza utarte schematy grania na żywo. Artyści występują na przeciwległych scenach, a sama rywalizacja przebiega według precyzyjnie określonego scenariusza i niezwykle zaskakujących rund. Cel jest jeden! Podbić serca publiczności, która siłą głosu swoich gardeł zadecyduje ostatecznie o wyniku. W tej edycji zawalczą między sobą Otsochodzi i Tymek, którzy wyśpiewają swoje utwory w bardzo nietypowych wersjach. Gatunki muzyczne narzuci im DJ. Kto wyjdzie cało z tej muzycznej bitwy? Jakie są zasady i gdzie odbędzie się emocjonujące wydarzenie? Odpowiadamy!

TAK WYGLĄDA LUKSUSOWE ŻYCIE EKIPY FRIZA | ESKA XD - Radio Eska #50

Red Bull SoundClash 2022 - zasady. O co w tym chodzi?

Wszystko zaczyna się od krótkiego wprowadzenia, w trakcie którego prowadzący Red Bull SoundClash tłumaczy zasady oraz przedstawia wykonawców. Pierwsze zadanie postawione przed Tymkiem i Otsochodzi to wykonanie własnej wersji znanego utworu. W drugiej rundzie artyści wejdą w muzyczne buty rywala, by „przejąć” utwór wykonywany na sąsiedniej scenie i grać dalej w swojej stylistyce. Trzecia runda to niepowtarzalna szansa, by usłyszeć utwory Tymka i Otsochodzi w nietypowych wersjach (gatunki narzuci im DJ). W finale na każdej ze scen pojawią się nieoczekiwani goście specjalni, którzy mogą przesądzić o losach tego pojedynku. Tak prezentują się wszystkie etapy w pigułce:

  • The Warm Up: Każdy z wykonawców gra po trzy swoje utwory
  • The Cover: Każdy z wykonawców gra w swoim stylu jeden cover wspólnie wybranego utworu
  • The Take Over: Jeden wykonawca zaczyna grać swój utwór, ale w połowie przejmuje go drugi artysta i gra w swoim stylu (robią to 3 razy)
  • The Clash: Wykonawcy grają swoje utwory w konkretnym, zadanym stylu, ale innym niż styl obu artystów – 3 razy
  • The Wildcard: Każdy z artystów wykonuje po jednym swoim utworze razem z zaproszonym gościem
  • The Finale: Po ogłoszeniu wyników zwycięski wykonawca gra jeszcze jeden utwór
Sonda
Red Bull SoundClash 2022 - Tymek i Otsochodzi. Kto wygra?

Red Bull SoundClash 2022 - DATA, MIEJSCE, BILETY

Tymek i Otsochodzi zmierzą się ze sobą w Red Bull SoundClash już 25 czerwca 2022 na warszawskim Torwarze. Start koncertu o godz. 20:00. Bilety są już dostępne w sprzedaży na eBilet. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.redbull.pl/soundclash