Red Bull Dance Your Style Poland 2022

i

Autor: Materiały prasowe

Red Bull Dance Your Style Poland 2022 - zwyciężczyni wybrana! To ona reprezentuje Polskę!

2022-09-27 14:03

Wiemy już kto będzie reprezentował nasz kraj na Red Bull Dance Your Style! Każdy z tancerzy zaprezentował się znakomicie, jednak zwycięzca mógł być tylko jeden. A właściwie zwyciężczyni! Sprawdź, kto pojedzie do RPA, by zawalczyć z najlepszymi tancerzami na świecie!

Red Bull Dance Your Style to międzynarodowa seria zawodów street dance charakteryzująca się wyjątkowym formatem, w ramach którego, specjalizujący się w różnych stylach, tancerze mierzą się w rytm mainstream’owych hitów, a zwycięzcę wybiera publiczność. Pierwszy światowy finał zawodów odbył się w 2019 roku w Paryżu, gromadząc ponad 4000 tysiące osób na wydarzeniu i 3 800 000 widzów transmisji na żywo. W tym roku Red Bull Dance Your Style World Final odbędzie się 10 grudnia w Johannesburgu. Polskie eliminacje, czyli Red Bull Dance Your Style Poland 2022 odbył się 24 września 2022 w Poznaniu. klubem TAMA zawładnęły liczne formy tańca ulicznego m.in. hip-hop, house, locking i popping. Najlepsi tancerze z całej z Polski rywalizowali w rytm największych muzycznych przebojów.

Taniec z gwiazdami 2022 - kiedy i o której godzinie oglądać 13. edycję?

TANIEC Z GWIAZDAMI. Jak tańczyć salsę? [SZYBKI KURS] | ESKA XD - Fit vlog #29

Red Bull Dance Your Style Poland 2022

Do walki o zwycięstwo stanęło szesnastu najlepszych tancerzy z całej Polski (Doma, Piotr Pi, Kasia Jukowska, Kaczorex, Julia Stawska, Alkowy Funkowy, Fuli, Zonta, Oliwia Ratyńska, Jędras, Shiney, Soul Sheva, Michalina, Oshit, Gangster, Burza), którzy zmierzyli się w pojedynkach 1 na 1. Ich zadaniem było zdobycie szacunku i aplauzu zgromadzonej na miejscu publiczności, ponieważ to właśnie ona, głosując za pomocą specjalnych bransoletek, decydowała o werdykcie każdej bitwy.Poziom taneczny pojedynków był bardzo wysoki i wyrównany, nie obyło się bez kilku dogrywek. Do finału doszli, specjalizujący się w hip-hopie, Piotr Pi i reprezentantka sceny waackingowej – Doma.  Zgromadzeni na miejscu widzowie odgrywali w wydarzeniu kluczową rolę, nie tylko dlatego, że wybierali zwycięzców, ale też zagrzewali tancerzy do walki.

Sonda
Lubisz tańczyć?

Red Bull Dance Your Style Poland 2022 - kto wygrał?

Kto wygrał Red Bull Dance Your Style Poland 2022? Najlepsza okazała się tańcząca waacking Doma, otrzymała tym samym szansę na reprezentowanie naszego kraju na arenie międzynarodowej podczas światowego finału Red Bull Dance Your Style, który w tym roku odbędzie się w Johannesburgu! To właśnie ona pojedzie reprezentować Polskę podczas światowego finału zawodów w RPA.

Taniec z Gwiazdami 2022 - APLIKACJA. Skąd ściągnąć i jak głosować na uczestników?

Bardzo ucieszyłam się, kiedy usłyszałam, że Red Bull Dance Your Style odbędzie się w Polsce, bo dla mnie to szansa, żeby pokazać się szerszej publiczności. (…) Było super, „hype” był niesamowity. Nawet jak miałam takie momenty, że nie miałam siły, to ludzie dawali mi niesamowitą energię

Podczas wydarzenia odbył się także specjalny pokaz taneczny. Pochodzący z Poznania tancerze - duet Loczniki i Popping Mario - przygotowali nietuzinkowy występ, w którym, za pomocą fluorescencyjnych strojów oraz makijażu, połączyli taniec z iluzją.

Red Bull Dance Your Style Poland 2022

i

Autor: Materiały prasowe