Red Bull BC One Cypher Gdańsk - Polacy walczą o udział w światowym finale! [ZDJĘCIA]

2021-05-11 15:13
Red Bull BC One Cypher Gdańsk - Polacy walczą o udział w światowym finale! [ZDJĘCIA]
Autor: Gniewko Głogowsk Red Bull BC One Cypher Gdańsk - Polacy walczą o udział w światowym finale! [ZDJĘCIA]

Red Bull BC One Cypher Gdańsk to wydarzenie o charakterze artystycznym, które odbyło się 8 maja 2021 w gdańskim Teatrze Miniatura. Po wielu zaciętych pojedynkach sędziowie (Bgirl AT, Bboy Remo oraz Bboy Lilou) wyłonili zwycięzców – Bboya Zawiszę oraz Bgirl Emilkę. Gdzie kolejne bitwy? Kiedy Polacy wezmą udział w światowym finale?

Red Bull BC One World Final poprzedzony jest licznymi wydarzeniami eliminacyjnymi na całym świecie. W tym roku najlepsi B-boye i B-girls z Polski mają aż trzy szanse, aby zmierzyć się ze sobą w tanecznych pojedynkach podczas imprez kwalifikacyjnych: Red Bull BC One City Cypher w Gdańsku, w Warszawie oraz Red Bull BC One Cypher Poland w Krakowie. O miejsce w światowym finale będzie można zawalczyć również w zawodach online, Red Bull BC One E-Battle. Kto i kiedy powalczy w wielkim finale?

Blowek zawalczy na Fame MMA?! Przygotowania do debiutu już się rozpoczęły

Red Bull BC One Cypher Gdańsk - Polacy walczą o udział w światowym finale!

Red Bull BC One World Final. HARMONOGRAM

Triumfatorzy krajowych Cypherów w kategoriach B-Boys i B-Girls, jak co roku wezmą udział w eliminacjach tuż przed kolejnym światowym finałem Red Bull BC One, by walczyć o ostatnie miejsca uprawniające do udziału w najważniejszych zawodach jeden na jeden w świecie breakingu. Tegoroczny światowy finał Red Bull BC One też odbędzie się w Polsce! Najlepsi B-Boys i B-Girls z całego świata zmierzą się 5 i 6 listopada w Gdańsku.

HARMONOGRAM WYDARZEŃ:

  • 15.05.2021 – Red Bull BC One Cypher Warsaw
  • 3.07.2021 – Red Bull BC One Cypher Poland
  • 5-6.11.2021 - Red Bull BC One World Final 

Sanah zaprasza na piękną, muzyczną podróż. Płyta IRENKA to pozycja obowiązkowa!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze