Red Bull BC One Cypher Gdańsk - Polacy walczą o udział w światowym finale! [ZDJĘCIA]

i

Autor: Gniewko Głogowsk Red Bull BC One Cypher Gdańsk - Polacy walczą o udział w światowym finale! [ZDJĘCIA]

Red Bull BC One Cypher Gdańsk - Polacy walczą o udział w światowym finale! [ZDJĘCIA]

2021-05-11 15:13

Red Bull BC One Cypher Gdańsk to wydarzenie o charakterze artystycznym, które odbyło się 8 maja 2021 w gdańskim Teatrze Miniatura. Po wielu zaciętych pojedynkach sędziowie (Bgirl AT, Bboy Remo oraz Bboy Lilou) wyłonili zwycięzców – Bboya Zawiszę oraz Bgirl Emilkę. Gdzie kolejne bitwy? Kiedy Polacy wezmą udział w światowym finale?

Red Bull BC One World Final poprzedzony jest licznymi wydarzeniami eliminacyjnymi na całym świecie. W tym roku najlepsi B-boye i B-girls z Polski mają aż trzy szanse, aby zmierzyć się ze sobą w tanecznych pojedynkach podczas imprez kwalifikacyjnych: Red Bull BC One City Cypher w Gdańsku, w Warszawie oraz Red Bull BC One Cypher Poland w Krakowie. O miejsce w światowym finale będzie można zawalczyć również w zawodach online, Red Bull BC One E-Battle. Kto i kiedy powalczy w wielkim finale?

Blowek zawalczy na Fame MMA?! Przygotowania do debiutu już się rozpoczęły

Red Bull BC One Cypher Gdańsk - Polacy walczą o udział w światowym finale!

Red Bull BC One World Final. HARMONOGRAM

Triumfatorzy krajowych Cypherów w kategoriach B-Boys i B-Girls, jak co roku wezmą udział w eliminacjach tuż przed kolejnym światowym finałem Red Bull BC One, by walczyć o ostatnie miejsca uprawniające do udziału w najważniejszych zawodach jeden na jeden w świecie breakingu. Tegoroczny światowy finał Red Bull BC One też odbędzie się w Polsce! Najlepsi B-Boys i B-Girls z całego świata zmierzą się 5 i 6 listopada w Gdańsku.

HARMONOGRAM WYDARZEŃ:

  • 15.05.2021 – Red Bull BC One Cypher Warsaw
  • 3.07.2021 – Red Bull BC One Cypher Poland
  • 5-6.11.2021 - Red Bull BC One World Final 

Sanah zaprasza na piękną, muzyczną podróż. Płyta IRENKA to pozycja obowiązkowa!