Ray Dalton prezentuje wakacyjny singiel. Good Times Hard Times już w sieci!

2020-06-30 14:11 EK
Ray Dalton
Autor: Materiał Prasowy/Sony Music Poland Ray Dalton

Każdy fan dobrych muzycznych brzmień zna z pewnością hit In My Bones. Tym razem artysta Ray Dalton prezentuje swój nowy singiel, który może okazać się wakacyjnym singlem! O szczegółach najnowszej piosenki wokalisty, informujemy was w poniższym artykule na ESKA.pl.

Muzyka Raya Daltona to jedna z najlepszych rzeczy, które przydarzyły nam się w ostatnim półroczu. Mimo ciężkich chwil, które dotykają każdego z nas, jego piosenki dodawały nam skrzydeł. Fani mogą kojarzyć początki jego muzycznej drogi jeszcze z singla Can’t Hold Us z Macklemorem. To dzięki niemu Ray wygrał MTV Video Music Awards. wylądował na 1 miejscu listy Billboard Hot 100 i został nominowany do nagrody GRAMMY. Sam artysta wspominał, że jego udane początku wbrew pozorom sprawiły mu sporo trudności. Czułem, że cokolwiek bym nie zrobił, nie stworzę hitu, który może dorównać Can’t Hold Us. To jest głupie i nie ma sensu. Dziś udało mi się pokochać siebie dużo bardziej. Znalazłem w życiu równowagę. Zacząłem postrzegać moją drogę podobnie jak sportowcy. Siostry Williams mają świetne wyniki i mają doskonały zespół, który pomaga im być najlepszymi. Mi też udało się otoczyć się wspaniałymi ludźmi, nie tylko prawnikami i menadżerami, ale też rodziną i przyjaciółmi - mówi o swojej przemianie Ray Dalton

 

In My Bones w domowej wersji! Ray Dalton z ekskluzywnym występem na ESKA.pl!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nowości muzyczne 2020 - Ray Dalton

W ostatnich miesiącach każdy poznał go jeszcze lepiej dzięki kawałkowi In My Bones. Utwór przez wiele tygodni utrzymywał się w ścisłej czołówce najczęściej granych utworów w polskich stacjach radiowych i zameldował się w Top 10 najczęściej sprawdzanych utworów w Shazamie oraz top100 najczęściej odtwarzanych utworów w Spotify w Polsce. Fani mieli okazje zobaczyć go w Dzień Dobry TVN, a także usłyszeć rozmowy z artystą i mini koncerty dla między innymi Radia Eska. Powstała także specjalna wersja utworu, na której można usłyszeć Malika Montanę!

Teraz twórca In My Bones prezentuje kolejny utwór, który bez wątpienia stanie wakacyjnym hitem. Good Times Hard Times opowiada o dobry i ciężkich czasach w naszym życiu. O tym, że każda relacja ma swoje wzloty i upadki, jednak można z nich wyciągnąć jeden morał. Radość z życia, to ta najważniejsza. Ciesz się z tego kim jesteś w głębi swojego serca i powtarzaj to każdego dnia. Kocham Was, Ray <3 - mówi Ray Dalton o utworze.

Najnowsze