Rasputin i Believer zagrane na stacjach dyskietek przez Polaka! Wyjątkowe nagrania [VIDEO]

2018-03-02 16:27
Rasputin i Believer zagrane na stacjach dyskietek przez Polaka! Wyjątkowe nagrania [VIDEO]
Autor: Fot. YouTube/Paweł Zadrożniak Screen z jednego utworu

Floppotron to wyjątkowy projekt. Paweł Zdrożniak 'gra' największe przeboje na stacjach dyskietek! Posłuchajcie wyjątkowych wykonań na ESKA.pl 

Muzycy osiągają sukcesy dzięki wytrwałości i ciężkiej pracy. Nietypowe instrumenty muzyczne dziwią już mało kogo. Widzieliście z pewnością największe hity odgrywane na ustnych harmonijkach i gumowych kurczakach. Tym razem coś wyjątkowego przygotował jeden z naszych rodaków. Floppotron - tak nazywa się 'orkiestra' złożona z wyjątkowego sprzętu. Są nim stacje dyskietek. 

Msza w Tesco. Pracownik idealnie parodiuje kościół [VIDEO]

Autor: brak danych

  Msza w Tesco? Brzmi dziwne, ale wystarczy zobaczyć to wideo, by zrozumieć o co chodzi i... pęknąć ze śmiechu! Ten pracownik idealnie parodiuje kościół. Gdyby zamknąć oczy, można by wręcz pomyśleć, że jest się na prawdziwej mszy. Wszystko za sprawą charakterysty

Floppotron - nietypowy instrument

Nietypowy instrument skonstruował Polak - Paweł Zdrożniak. W rozmowie z na temat zdradził między innymi, że jego sprzęt składa się z 64 stacji dyskietek, 8 dysków twardych i 2 skanerów. Większość pochodzi z internetowych aukcji, a Floppotron zbudował samodzielnie. Do tej pory stworzył, około 60 utworów!

Floppotron - co na nim zagrał?

Filmiki pana Pawła na YouTubie cieszą się ogromną popularnością. Do tych najpopularniejszych należy jego wykonanie Imagine Dragons - Believer, Boney M - RasputinAwolnation - SailSeven Nation Army, które obejrzało już ponad 2 miliony osób! Poniżej zobaczycie i posłuchacie kilku jego utworów: 

Najnowsze