Ralph Kaminski chce na Eurowizję! Jasna deklaracja wokalisty

2022-05-04 13:10
Ralph Kaminski marzy o Eurowizji
Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Ralph Kaminski ma za sobą bardzo udany rok, czego potwierdzeniem są aż dwa zdobyte przez niego Fryderyki. Za kulisami wydarzenia artysta udzielił nam krótkiego wywiadu, w którym wypowiedział się na temat Eurowizji. Wokalista nie ukrywa, że chciałby spróbować swoich sił w tym międzynarodowym konkursie.

Ralph Kaminski na Eurowizji to marzenie wielu fanów wokalisty, który odebrał Fryderyka w kategorii Artysta Roku 2021. Za każdym razem, gdy muzyk wychodzi na scenę, daje z siebie dosłownie wszystko. Fani, którzy uczestniczą w spektaklu przygotowanym przez Ralpha Kaminskiego, mogą liczyć nie tylko na śpiew, ale spektakularne show pełne tańca i zaskakujących zwrotów akcji. Do tego wszystkiego dochodzą stylizacje. Ralph Kaminski żongluje wizerunkami, stale zaskakując swoich słuchaczy. Po blond peruce z ery Młodość nie ma już śladu. Dziś artysta zachwyca jako Kora. Za kulisami gali Fryderyki, która okazała się dla niego przełomowa, wokalista zdradził nam, że już rozpoczyna nowy etap w swojej karierze. Zapytany o udział w Konkursie Piosenki Eurowizji bez wahania odpowiedział, że chętnie wziąłby udział w tym przedsięwzięciu. Przed kamerami zaapelował też do Jacka Kurskiego, prezesa Telewizji Polskiej!

Sonda
Ralph Kaminski na Eurowizji - jesteś za?

Eurowizja - Ralph Kaminski o udziale

Czyżby marzenie fanów Ralpha Kaminskiego miało się ziścić w kolejnych latach? Wokalista nie zamyka się na udział w Konkursie Piosenki Eurowizji.

O, tak, ja marzę! Jacek, zadzwoń! Jestem gotów. Po prostu wygramy to. Na pewno finał będzie bardzo wysoko. Ja na to czekam i myślę, że to przyjdzie kiedyś, naprawdę. Gdy byłem na MTV Awards w Budapeszcie, poznałem Gjon Tears, który był bardzo wysoko na Eurowizji, super chłopak - wyznał nam artysta.

Chcielibyście zobaczyć Ralpha na eurowizyjnej scenie? Bo my bardzo!

Ralph Kaminski o pocałunku z Krzysztofem Zalewskim i Eurowizji. Ma apel do Jacka Kurskiego!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze