Rag'n'Bone Man w Polsce 2017 - data, miejsce, bilety. Koncert przeniesiony!

2017-02-20 16:41
Rag'n'Bone Man w Polsce 2017 - data, miejsce, bilety. Koncert przeniesiony!
Autor: fot. mat. prasowe Rag'n'Bone Man w Polsce 2017

Rag'n'Bone Man idzie jak burza, a w związku z ogromnym zainteresowaniem, warszawski koncert jednego z najgłośniejszych debiutantów 2017 roku przeniesiony do większego klubu! Szczegóły na ESKA.pl

Rag'n'Bone Man w Polsce 2017 - data, miejsce, bilety to informacje, które podrzucamy Wam na ESKA.pl. Ze względu na ogromne zainteresowanie występ twórcy hitów Human i Skin odbędzie się nie w klubie Proxima, gdzie szybko skończyły się bilety, ale w warszawskiej Progresji - data nie uległa zmianie i jest to wciąż 2 kwietnia. Bilety zakupione na występ w Proximie zachowują ważność. Ilość nowych udostępnionych do sprzedaży wejściówek jest ograniczona!

Rag'n'Bone Man w Polsce 2017

Rag'n'Bone Man, czyli Rory Graham to brytyjski piosenkarz, który w twórczości łączy elementy bluesu, soulu i hip-hopu.  Artysta ma na koncie trzy EP-ki (Bluestown, Wolves” i Disfigured). Popularność jednak przyniósł mu utwór Human - jeden z najpopularniejszych europejskich utworów końca 2017 roku.

Zarówno Human, jak i najnowszy singiel Skin promuje nowy album Rag’N’Bone Mana - Human, który zadebiutował na miejscu 1. brytyjskiej listy hitów. Przebojów z tego wydawnictwa na pewno nie zabraknie podczas koncertu na żywo!

 

Rag'n'Bone jest też zwycięzca prestiżowego plebiscytu Critic’s Choice Award jak również jedną z nadziei BBC na ten rok - w zestawieniu BBC Sound Of 2017 zajął drugie miejsce! 

(informacja prasowa: Sony Music)

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze