Rag'n'Bone Man w Polsce 2.04.2017: zdjęcia i filmy fanów

2017-04-03 13:23
Rag 'n' Bone Man: koncert w Warszawie 2.04.2017 FOTO VIDEO
Autor: fot. instagram.com / użytownik malgorzata.lipska Rag 'n' Bone Man: koncert w Warszawie 2.04.2017 FOTO VIDEO

Pierwszy koncert Rag'n'Bone Man w Polsce za nami. Zdjęcia i filmy wykonaniu fanów z fenomenalnego występu autora hitu Human w Warszawie 2.04.2017 znajdziecie już teraz - na ESKA.pl.

Rag'n'Bone Man w Polsce wystąpił po raz pierwszy i od razu w wielkim stylu zatrząsł warszawską Progresją! Wyprzedany do ostatniego biletu koncert brytyjskiego piosenkarza przeszedł już do historii, dlatego w oczekiwaniu na wieści o jego kolejnym występie w Polsce, możemy na razie podziwiać zdjęcia i nagrania z jego niesamowitego show z 2.04.2017.
>> Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!

Rag'n'Bone Man w Warszawie 2.04.2017 FOTO VIDEO

W setliście koncertu Rag'n'Bone w Warszawie oczywiście nie mogło zabraknąć takich przebojów jak Human, Skin i Grace. Sprawdźcie, jak artysta poradził sobie z nimi na żywo podczas swojego pierwszego koncertu przed polską publicznością.

 

 

 

The Best of ❤ @ragnbonemanuk #ragnboneman #concert #livemusic #happy #amazing #poland #warsaw #progresja Post udostępniony przez Ewelina (@ewelina_rz)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze