Rafał Brzozowski - wzrost, wiek, Koło Fortuny, dziewczyna, rodzice

Rafał Brzozowski - wzrost, wiek, Koło Fortuny, dziewczyna, rodzice
Autor: Fot. wbf Rafał Brzozowski

Kim jest Rafał Brzozowski? Najważniejsze informacje o piosenkarzu znajdziecie już teraz na ESKA.pl

Rafał Brzozowski - ile ma lat i wzrostu, od kiedy prowadzi Koło Fortuny i kim jest jego dziewczyna. Na ESKA.pl sprawdziliśmy, jakich informacji o Rafale szukacie najczęściej i odpowiadamy na wasze pytania.

Rafał Brzozowski śpiewa Blue Da Ba Dee! HIT czy KIT?

Autor: brak danych

  Rafał Brzozowski w każdym odcinku Koła Fortuny w TVP śpiewa dobrze znane widzom utwory. W przeszłości mogliśmy go usłyszeć m.in. w utworze Whataya Want From Me, Adama Lamberta czy Miłość w Zakopanem, Sławomira. Jeden z kwietniowych występów, prowadzącego pop

Rafał Brzozowski - wzrost, wiek

Rafał Brzozowski ma 36 lat. Muzyk i były zapaśnik urodził się 8 czerwca 1981 roku w Warszawie. Brzozowski jest dość wysokim mężczyzną, ma bowiem 183 cm wzrostu.

Rafał Brzozowski - Koło Fortuny

Koło fortuny to program, który zdobył największą popularność w latach 90. Chociaż zniknął z anteny na długie lata to na jesieni 2017 roku Telewizja Polska postanowiła przywrócić tą formułę teleturnieju. Nowym prowadzącym został Rafał Brzozowski, którego w programie wspiera Izabela Krzan.

Rafał Brzozowski - dziewczyna

Rafał Brzozowski przez kilka lat związany był z modelką Anną Tarnowską. Oficjalnie nie wiadomo, czy związek trawa nadal, ponieważ Rafał nie mówi często o swoim życiu prywatnym.

Rafał Brzozowski - rodzice

Mama Rafała Brzozowskiego nazywa się Grażyna.

Najnowsze