Rafał Brzozowski zaśpiewa The Ride na żywo przed Eurowizją 2021! Gdzie i kiedy będzie występ?

2021-04-15 10:20 Adrian Rybak
Rafał Brzozowski z piosenką The Ride na Eurowizji 2021. Mamy KOMENTARZ artysty!
Autor: TVP Rafał Brzozowski z piosenką The Ride na Eurowizji 2021. Mamy KOMENTARZ artysty!

Rafał Brzozowski już wkrótce po raz pierwszy zaprezentuje na scenie The Ride. Na występ nie trzeba czekać do półfinału Eurowizji 2021. Wiadomo już, gdzie i kiedy i wystąpi reprezentant Polski. Prezentację będzie można zobaczyć w telewizji. Czy Rafał Brzozowski obroni piosenkę wykonaniem na żywo?

Eurowizja 2021 wywołuje wiele emocji od bardzo dawna. Spekulowano, czy na konkurs pojedzie Alicja Szemplińska, która miała reprezentować Polskę w 2020 roku. Tak się nie stało. Nowym reprezentantem naszego kraju został Rafał Brzozowski, który specjalnie na tę okazję nagrał piosenkę The Ride. Wybór wzbudził wiele kontrowersji. Na Rafała Brzozowskiego spadła fala hejtu. Wiele osób zarzucało, że brakuje mu charyzmy oraz zdolności wokalnych. Krytykowano także samą piosenkę. Pojawiały się opinie, że jest ona nudna, czy wtórna. Sam reprezentant Polski prosił jednak, aby dać mu kredyt zaufania i zapewniał, że utwór obroni występem na żywo. Jak się okazuje, nie musimy czekać do Eurowizji aby się o tym przekonać. Ogłoszono, gdzie i kiedy Brzozowski zaśpiewa The Ride po raz pierwszy. Występ będzie można zobaczyć w telewizji!

Rafał Brzozowski zaśpiewa The Ride na Eurowizji 2021!

Rafał Brzozowski - The Ride. Występ na żywo, kiedy i gdzie oglądać?

Pierwszy występ na żywo Rafała Brzozowskiego z piosenką The Ride będzie można zobaczyć już w sobotę 17.04.2021. Piosenkarz wystąpi podczas finału czwartej edycji programu The Voice. Będzie jednym z gości specjalnych. Transmisja programu rozpocznie się o godzinie 20:00 na antenie TVP2.

Eurowizja 2021 - kiedy i gdzie oglądać?

Daty tegorocznej Eurowizji znane są już od dawna. Półfinały odbędą się w dniach 18 i 20 maja, z kolei finał w sobotę 22 maja. Wszystkie koncerty rozpoczną się o godzinie 21:00. W Polsce transmisję z tłumaczeniem będzie można zobaczyć na antenie TVP1. Eurowizja 2021 odbędzie się w Rotterdamie w Holandii. Kraj dostał prawa do organizacji po tym, jak w 2019 wygrali konkurs. Triumfował wtedy Duncan Laurence z piosenką Arcade.

Najnowsze