Rafał Brzozowski jednak wygra Eurowizję? Ten szczegół może na to wskazywać!

2021-05-15 15:07 AR
Rafał Brzozowski - Eurowizja 2021
Autor: EBU / Thomas Hanses

Rafał Brzozowski został reprezentantem Polski na Eurowizji 2021. Wybór spotkał się z ogromną krytyką, choć z czasem niektórzy docenili jego kandydaturę. Polak jest już po pierwszej próbie w Rotterdamie i fragment jest już dostępny na YouTube. Niektórzy internauci uważają, że Rafał może jednak wygrać konkurs! Ma to sugerować jeden szczegół.

Eurowizja 2021 już coraz bliżej. Wszystkie delegacje krajów biorących udział w tegorocznym konkursie są już w Rotterdamie, gdzie odbywają się próby. Dwa razy na scenie stanął już Rafał Brzozowski i na oficjalnym kanale Eurowizji pojawił się już fragment jego występu. Choć większość komentarzy nie jest pozytywna, najbardziej zaznajomieni z historią Eurowizji fani zauważyli pewien szczegół. W finałowej części polskiego występu wybucha pirotechnika. Ujęcie kamery na ten moment nie jest jednak trafione i słup zimnego ognia przykrywa całkowicie Rafała Brzozowskiego, przez co nie widać go na ekranie. Fani żartują, że to spowoduje, że wygra konkurs. Dlaczego? W 2018 roku ten sam problem miała Netta z Izraela, która ostatecznie wygrała konkurs. Kto wie, może i nam się poszczęści.

Rafał Brzozowski zaprasza do oglądania Eurowizji 2021

Eurowizja 2021 - kiedy i gdzie oglądać?

Półfinały odbędą się w dniach 18 i 20 maja, z kolei finał w sobotę 22 maja. Wszystkie koncerty rozpoczną się o godzinie 21:00. W Polsce transmisję z tłumaczeniem będzie można zobaczyć na antenie TVP1. Eurowizja 2021 odbędzie się w Rotterdamie w Holandii. Kraj dostał prawa do organizacji po tym, jak w 2019 wygrali konkurs.

Eurowizja 2021 - kto wygra?

Jednym z głównych faworytów jest Malta, którą reprezentuje piosenka o feministycznym przesłaniu - Je Me Casse. W tym przypadku mowa jednak o nowoczesnej kompozycji z imponującym wokalem. Reprezentantką Malty jest Destiny. Co ciekawe, w 2015 roku wygrała już inny konkurs - Eurowizję Junior. Jeśli wygra Eurowizję 2021, stanie się pierwszą osobą, która wygrała zarówno Eurowizję dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Najnowsze