Rafał Brzozowski na Eurowizji 2021 zaśpiewa The Ride w nowej wersji! [TYLKO U NAS]

Rafał Brzozowski na Eurowizji 2021 zaśpiewa The Ride w nowej wersji! [TYLKO U NAS]
Autor: ESKA.pl Rafał Brzozowski na Eurowizji 2021 zaśpiewa The Ride w nowej wersji! [TYLKO U NAS]

Rafał Brzozowski, tak jak tysiące polskich internautów, odliczają dni do Eurowizji. Artysta czuje coraz większe emocje związane ze swoim występem w Rotterdamie, do którego ma nadzieję, że ostatecznie dojdzie. Reprezentant Polski w 65. Konkursie Piosenki Eurowizji zdradził kilka tajemnic związanych ze swoim występem. Poznajcie je jako pierwsi już teraz.

Spis treści

  1. Rafał Brzozowski - nowa wersja The Ride
  2. Rafał Brzozowski - Eurowizja 2021

Rafał Brzozowski - piosenka The Ride wzbudza duże emocje polskich, ale i zagranicznych internautów. Nie brakuje opinii, że to najbardziej taneczna i dynamiczna propozycja, która znalazła się w konkursowej stawce. Rafał Brzozowski postanowił zrobić niespodziankę eurowizyjnym fanom, bo jak się okazuje piosenka The Ride w nowej wersji, która nigdy nie została ujawniona, wybrzmi podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji. Artysta zdradził to, podczas nagrań do odcinka Jaka to Melodia. Powiedział również, że nie przejmuje się krytyką w internecie, bo wszystko zweryfikuje występ na eurowizyjnej scenie. Wykonawca The Ride ujawnił również, że cenne wsparcie uzyskał od takich gwiazd, jak Edyta Górniak czy Andrzej Piaseczny.

Rafał Brzozowski o występie na Eurowizji, piosence Ride i wsparciu innych artystów

Rafał Brzozowski - nowa wersja The Ride

Rafał Brzozowski z piosenką The Ride ma zamiar zawojować Europę. Artysta zdradził nam, jak będzie wyglądać jego występ: - Będzie przejażdżka, będzie energia, będą nasze wspaniałe neony, mamy wspaniałych tancerzy od Agustina, trochę choreografii, trochę się będzie różnił od teledysku i będzie się różnił od wersji piosenki, którą słyszycie - zdradził Brzozowski i odniósł się do plotek związanych z samochodem podczas występu: - Ja nic na ten temat nie wiem, ale skoro tak mówią, to może jest to jakiś pomysł.

Rafał Brzozowski - Eurowizja 2021

Serca miłośników Eurowizji zabiły szybciej, gdy okazało się, że reprezentantem Polski na Eurowizji jest Rafał Brzozowski. Artysta z tanecznym utworem The Ride będzie reprezentował Polskę w tegorocznej Eurowizji 2021. Finały konkursu odbędą się 18, 20 i 22 maja w Ahoy Arenie w Rotterdamie. Występ polskiego artysty zaplanowany jest na 20 maja. Tradycyjnie widzowie będą mogli obejrzeć relację na antenie TVP.

POLSKA PIOSENKA na Eurowizję 2021. O czym śpiewa Rafał Brzozowski?

- Czuję się zaszczycony, że utwór The Ride został doceniony i wkrótce powalczy o tytuł najlepszej piosenki w Europie. Jestem pewny, że piosenka może zachwycić europejską widownię. Trzymajcie za nas kciuki! - powiedział Rafał Brzozowski.

Najnowsze