Rafał Brzozowski odpadł z Eurowizji 2021 [NAJLEPSZE MEMY, ŚMIESZNE OBRAZKI]

2021-05-21 9:51 RW
Rafał Brzozowski odpadł z Eurowizji 2021 [NAJLEPSZE MEMY, ŚMIESZNE OBRAZKI]
Autor: Demotywatory.pl Rafał Brzozowski odpadł z Eurowizji 2021 [NAJLEPSZE MEMY, ŚMIESZNE OBRAZKI]

Rafał Brzozowski ma za sobą występ i zarazem udział w Eurowizji. Reprezentant Polski wykonał utwór The Ride, który nie przypadł do gustu widzom w Europie. Zabrakło głosów, by Polak znalazł się w gronie 26. uczestników 65. Konkursu Piosenki Eurowizji. Jak na tą informację zareagował internet? Przekonajcie się sprawdzając memy już teraz.

Rafał Brzozowski ma za sobą bardzo pracowity i szczególny czas, który z pewnością zapamięta na bardzo długo. Za polskim wokalistą i towarzyszącymi mu na scenie ponad trzy miesiące mozolnych przygotowań. Ostateczne efekty pracy poznaliśmy, podczas drugiego półfinału, 20 maja 2021. Niestety, występ Polski nie przypadł do gustu widzom w Europie. Zabrakło głosów, by The Ride wybrzmiało podczas wielkiego finału. Jak na tą informację zareagowali polscy internauci? Momentalnie pojawiło się mnóstwo memów i śmiesznych obrazków. Warto jednak podchodzić do nich z dużym dystansem i zawsze wspierać polskich reprezentantów w Konkursie Piosenki Eurowizji.

Eurowizja 2021. Z nimi konkurował Rafał Brzozowski! Skrót występów podczas II półfinału

Rafał Brzozowski odpadł z Eurowizji 2021 - występ

Rafał Brzozowski rozświetlił scenę, wraz z czterema tancerzami, z którymi odegrał idealnie pasujący układ choreograficzny. Występ Polski to przede wszystkim duża dawka radości, energii i właśnie światła. Rafał Brzozowski zaprezentował się na scenie w Rotterdamie, jako szósty w kolejności. 

Rafał Brzozowski - MEMY: Eurowizja 2021

Najnowsze