Rafał Brzozowski odpadł z Eurowizji 2021 [NAJLEPSZE MEMY, ŚMIESZNE OBRAZKI]

2021-05-21 9:51
Rafał Brzozowski odpadł z Eurowizji 2021 [NAJLEPSZE MEMY, ŚMIESZNE OBRAZKI]
Autor: Demotywatory.pl Rafał Brzozowski odpadł z Eurowizji 2021 [NAJLEPSZE MEMY, ŚMIESZNE OBRAZKI]

Rafał Brzozowski ma za sobą występ i zarazem udział w Eurowizji. Reprezentant Polski wykonał utwór The Ride, który nie przypadł do gustu widzom w Europie. Zabrakło głosów, by Polak znalazł się w gronie 26. uczestników 65. Konkursu Piosenki Eurowizji. Jak na tą informację zareagował internet? Przekonajcie się sprawdzając memy już teraz.

Rafał Brzozowski ma za sobą bardzo pracowity i szczególny czas, który z pewnością zapamięta na bardzo długo. Za polskim wokalistą i towarzyszącymi mu na scenie ponad trzy miesiące mozolnych przygotowań. Ostateczne efekty pracy poznaliśmy, podczas drugiego półfinału, 20 maja 2021. Niestety, występ Polski nie przypadł do gustu widzom w Europie. Zabrakło głosów, by The Ride wybrzmiało podczas wielkiego finału. Jak na tą informację zareagowali polscy internauci? Momentalnie pojawiło się mnóstwo memów i śmiesznych obrazków. Warto jednak podchodzić do nich z dużym dystansem i zawsze wspierać polskich reprezentantów w Konkursie Piosenki Eurowizji.

Eurowizja 2021. Z nimi konkurował Rafał Brzozowski! Skrót występów podczas II półfinału

Rafał Brzozowski odpadł z Eurowizji 2021 - występ

Rafał Brzozowski rozświetlił scenę, wraz z czterema tancerzami, z którymi odegrał idealnie pasujący układ choreograficzny. Występ Polski to przede wszystkim duża dawka radości, energii i właśnie światła. Rafał Brzozowski zaprezentował się na scenie w Rotterdamie, jako szósty w kolejności. 

Rafał Brzozowski - MEMY: Eurowizja 2021

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze