Radiówka powtórzy sukces Ona by tak chciała? Ronnie Ferrari znów podbija kartę na czasie!

2020-01-13 15:16 kw
Ronnie Ferrari ma milion! Pierwszy polski twórca z takim wynikiem
Autor: Rafał Wróblewski / ESKA.pl Ronnie Ferrari ma milion! Pierwszy polski twórca z takim wynikiem

Ronnie Ferrari w bardzo krótkim czasie stał się numerem jeden. Piosenka Ona by tak chciała przyniosła mu ogromną rozpoznawalność i zapewniła występy między innymi na Sylwestrowej Mocy Przebojów 2019, organizowanej przez Polsat. Ostatnio światło dzienne ujrzał nowy kawałek Ronniego, który ma szansę stać się prawdziwym hitem. Czy Radiówka powtórzy sukces Ona by tak chciała?

Radiówka powtórzy sukces Ona by tak chciała? Ronnie Ferrari ma na swoim koncie takie kawałki jak Ruskacz, Popcorn, Fiesta czy też Makarena. To jednak piosenka Ona by tak chciała przyniosła mu największą popularność. Do tej pory, piosenka została wyświetlona ponad 108 milionów razy. To wynik, na który wiele światowych gwiazd musiało pracować przez wiele lat swojej kariery. Ronnie osiągnął to w zaledwie 6 miesięcy. Fani hitu Ona by tak chciała od dłuższego czasu wyczekiwali nowego utworu od uwielbianego artysty. Radiówka zadebiutowała w sieci 11 stycznia 2020 roku i od razu wzbudziła ogromne emocje. Fani już teraz spekulują na temat tego, czy ma ona szansę powtórzyć sukces największego hitu Ronniego. Wszystko wskazuje na to, że jest na dobrej drodze mimo tego, że bardzo różni się od utworu Ona by tak chciała. Radiówka jest nieco spokojniejsza i bardziej stonowana. 

Radiówka powtórzy sukces Ona by tak chciała?

Ronnie Ferrari jest autorem jednego z najgorętszych hitów 2019 roku. Ona by tak chciała była grana na każdej domówce, mogliśmy ją usłyszeć podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2019, królowała również w Podwójnej Gorącej 20 Radia ESKA. Po tak ogromnym sukcesie piosenki, fani Ronniego nie mogli doczekać się nowego utworu. 11 stycznia światło dzienne ujrzał numer Radiówka, który bardzo różni się od największego hitu artysty. Jak twierdzi sam Ronnie - Radiówka jest zdecydowanie bardziej stonowana i populistyczna. Wszystko dlatego, że gwiazda chce trafiać do coraz szerszego grona odbiorców. Jak na razie piosenka ma ponad 600 tysięcy wyświetleń. Czy pobije rekord Ona by tak chciała?

Pod koniec marca tego roku premierę ma mieć debiutancka płyta Ronniego.

Najnowsze