Radio ESKA z nową energią na jesień! Poznajcie naszą nową ramówkę!

2019-08-29 16:54 MK
Radio ESKA - ramówka
Autor: ESKA

Radio ESKA, tak jak jego słuchacze, zdecydowanie nie lubi nudy. W związku z tym, jesienią na wszystkich fanów czekać będzie wiele, wiele zmian. Zaskoczymy was nie tylko nową i jeszcze bardziej odjechaną oprawą muzyczną, ale także nowymi akcjami antenowymi i... zamianą prowadzących. Teraz będziecie mogli usłyszeć swoich ulubionych prezenterów w zupełnie innych rolach. Sprawdźcie na ESKA.pl, czego należy się spodziewać po jesiennej ramówce waszego ukochanego radia, czyli Radia ESKA.

Radio ESKA - jesienna ramówka zaskoczy dosłownie wszystkich jego słuchaczy! Już we wrześniu w życie wejdą zmiany, których nie spodziewali się nawet nasi najwierniejsi fani. Wszystko po to, by jeszcze bardziej umilić wam czas spędzony z ESKĄ i zapewnić wam jak najwięcej pozytywnej energii. Będzie jeszcze bardziej dynamicznie, zabawnie i zaskakująco! Czekać na was będą całkowicie nowe jingle, antenowe formaty oraz zamiany prezenterów. Gdzie teraz usłyszycie doskonale wam znanego Jana Pirowskiego, a gdzie Kasię Węsierską?

Radio ESKA - jesienna ramówka

Jedną z najbardziej istotnych zmian, jakie zajdą w Radiu ESKA już we wrześniu, będzie zmiana prowadzących dwóch pasm programowych, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród słuchaczy. Gospodarzami sieciowego wydania popołudniowego programu Wrzuć Na Luz w Radiu ESKA zostaną Jan Pirowski i Paweł Karpiński. Paweł od maja 2018 odpowiada za programowanie muzyki w sieci ESKA i nadal będzie pełnił tę funkcję. Dotychczasowi prowadzący, czyli Adam Albert Deczkowski i Paweł Pawelec zmierzą się z nowymi obowiązkami. Adam będzie teraz pełnił funkcję producenta kreatywnego, natomiast Paweł Pawelec otrzymał nową propozycję współpracy w ramach Grupy Radiowej Time.

Zmiana zajdzie również na stanowisku prowadzącego wieczorne pasmo ImprESKA. Gospodynią formatu będzie dobrze znana z newsroomu prezenterka Katarzyna Węsierska. Brzmi interesująco, prawda? To jednak nie wszystko, co przygotowaliśmy na jesień 2019!

Wraz z początkiem września, Radio ESKA odświeża również oprawę dźwiękową. Nowe jingle powstały w amerykańskim studiu Benztown oraz studiu produkcyjnym Radia ESKA i wierzcie nam - nie możecie się doczekać, aż je usłyszycie! Chcecie jeszcze więcej? Proszę bardzo! W połowie września wystartuje nowa akcja antenowa o nazwie Poszukiwany Poszukiwana w Radiu ESKA. Już teraz włączcie Radio ESKA i wyczekujcie tego, co nadejdzie niebawem. A będzie tego sporo! Świeża dawka hitowej muzyki, konkursy i jak sami widzicie, wiele gorrrących nowości.

Najnowsze