R3hab i hit Good Example podbijają świat! DJ zdradza jak wygląda praca nad remixami [WYWIAD]

2020-05-06 13:51 EK
R3hab i hit Good Example podbijają świat! DJ zdradza jak wygląda praca nad remixami [WYWIAD]
Autor: screen z YouTube/R3hab R3hab i hit Good Example podbijają świat! DJ zdradza jak wygląda praca nad remixami [WYWIAD]

R3hab to znany, a także ceniony holenderski DJ. Dodatkowo artysta jest producentem muzycznym pochodzenia marokańskiego. Na swoim koncie ma wiele współprac oraz wiele kawałków, które bez wątpienia można nazwać hitami! DJ udzielił wywiadu dla Radia ESKA, a także zdradził Kasi Węsierskiej wiele ciekawych informacji na temat muzyki i nie tylko. Zobaczcie wideo już teraz!

R3hab, a właściwie to Fadil El Ghoul jest 34-letnim holenderskim DJ'em. Jego kariera trwa już od 2008 roku. Słuchaczom Radia ESKA znany jest ze swoich znakomitych remixów i kawałków, takich jak: Rumors, Good Example, Back to You, Flames, 911, All Around The World, a także wielu innych. Wywiad online, który przeprowadziła prezenterka radia Kasia Węsierska - musi zobaczyć każdy z was! Rozmowa została przeprowadzona na zasadzie screen to screen, ze względu na panującą sytuację związaną z koronawirusem. R3hab od tygodni spędza czas w domu, gdzie odpoczywa, ale przygotowuje również nowości. R3hab w wywiadzie zdradził między innymi:

  • jak radzi sobie podczas domowej kwarantanny
  • czy ma w swoim domu studio, w którym może tworzyć nowe hity
  • nawiązał trochę do początku swojej kariery, kiedy był jeszcze nastolatkiem
  • zdradził w co lubi grać w wolnej chwili
  • powiedział także o nowych remixach i hitach, które powstają na podstawie kultowych kawałków z przeszłości

Więcej szczegółów dowiecie się, oglądając wywiad Kasi z DJ R3hab. Nie możecie tego przegapić, dlatego już teraz odpalcie go poniżej i zobaczcie co do powiedzenia miał zagraniczny artysta.

Węsierska - R3hab

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze