Viki Gabor w roli głównej. Co wiesz o zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019? QUIZ

2019-12-12 21:12 MK
Viki Gabor
Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Zwycięstwo na Eurowizji Junior 2019 sprawiło, że Viki Gabor z dnia na dzień stała się jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Mimo młodego wieku, artystka może pochwalić się już wieloma znaczącymi sukcesami. Teraz, przygotowująca się do wydania nowej muzyki gwiazda pojawiła się jako gość w programie Przesłuchanie w ESKA TV. Obejrzyjcie wideo i koniecznie sprawdźcie, czy jesteście prawdziwymi fanami Viki!

Viki Gabor - ciekawostki i fakty z życia młodej gwiazdy mogą zaskoczyć wielu jej fanów! Rok 2019 okazał się być przełomowy dla tej utalentowanej 12-latki. Na samym jego początku, widzowie mogli śledzić losy Viki w popularnym programie The Voice Kids. Dzięki swojemu talentowi i charyzmie, wokalistce udało się awansować do samego finału. Przegrana w show nie spowodowała jednak porzucenia przez nią marzeń o karierze muzycznej. Wręcz przeciwnie! Viki postanowiła wykorzystać zebrane w programie doświadczenie i zgłosiła się do kolejnego muzycznego show - Szansa na Sukces. Jej występ z kawałkiem You May Be In Love z repertuaru Blue Cafe tak zachwycił członków zespołu, że zdecydowali oni, iż to właśnie Viki powalczy w wielkim finale o możliwość reprezentowania naszego kraju w Eurowizji. W finałowym odcinku gwiazda wykonała po raz pierwszy hit Superhero i skradła serca nie tylko jurorów, ale i telewidzów. Już właściwie od ogłoszenia wyników, Viki Gabor typowana była na zwyciężczynię Eurowizji Junior 2019. Okazało się, że słowa tysięcy internautów z całego świata były prorocze. 24 listopada, 12-latka wywalczyła kolejne zwycięstwo dla naszego kraju!

QUIZ o Viki Gabor

Wygrana na Eurowizji Junior 2019 sprawiła, że liczba fanów Viki Gabor znacząco wzrosła. Teraz młoda gwiazda skupia się na nagrywaniu swojej debiutanckiej płyty, a zgodnie z zapowiedziami, kolejny jej przedsmak usłyszymy niebawem. Artystka znalazła jednak czas, by pojawić się w programie Przesłuchanie, który emitowany jest w stacji ESKA TV. Obejrzyjcie wideo, a następnie weźcie udział w naszym quizie. Odpowiedzi na te pytania będą znali tylko prawdziwi fani!

Najnowsze