Quiz: Krzysztof Ibisz - rozpoznasz, ile ma lat na zdjęciu?

2018-02-22 17:11
Quiz: Krzysztof Ibisz - rozpoznasz, ile ma lat na zdjęciu?
Autor: Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER / East News Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz to znany prezenter telewizyjny i prowadzący teleturniej i programy. Jego wielką zaletą jest również młody wygląd. Czy rozpoznacie ile lat miał na zdjęciach z przeszłości? 

Krzysztof Ibisz to prezenter jakich mało. Kulturalny, zabawny i od lat niezmiennie popularny. Od 2000 roku związany jest z telewizją Polsat. Obecnie zobaczyć możemy go w teleturnieju Joker, którego jest prowadzącym. To nie jego debiut w tej dziedzinie. Prowadził już między innymi Awanturę o kasę, Grę w Ciemno i Rosyjską Ruletkę. Pojawi się również w Tańcu z Gwiazdami 9. Ibisz wielokrotnie użyczył również swojego głosu postaciom z bajek. Wcielił się między innymi w Migotka z Muminków i Freda w Scooby Doo. Prezenter popularny i znany jest jeszcze z jednego powodu, a jest nim jego wyjątkowo młody wygląd.

Krzysztof Ibisz - ile miał lat? Quiz.

Krzysztof Ibisz urodził się 25 lutego 1965 roku. Mimo to wygląda wprost bezwstydnie młodo. Czy jesteście w stanie rozpoznać ile lat miał na wybranych przez nas zdjęciach? Oto wyjątkowo trudny quiz! Życzymy powodzenia!

">

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze