Quiz: Czy poradziłbyś sobie na teście szóstoklasisty?

2018-02-05 15:19
Quiz: Czy poradziłbyś sobie na teście szóstoklasisty?
Autor: freeimages.com/photographer/Avolore-49063 Quiz

Wydaje ci się, że bez problemu poradziłbyś sobie w podstawówce? Rozwiąż ten quiz z pytaniami z testu szóstoklasisty i przekonaj się, czy faktycznie tak dobrze ci poszło!

Jak dobrze pamiętasz rzeczy, o których uczyłeś się w szkole podstawowej? Wbrew pozorom te zagadnienia nie są aż takie łatwe! Zwłaszcza jeśli nie używasz na co dzień ułamków, procentów czy zagadnień związanych z budową zdania. Sprawdź swoją wiedzę w quizie z pytaniami z testu szóstoklasisty i przekonaj się, czy bez wstydu mógłbyś wrócić do podstawówki.

Quiz: Czy poradziłbyś sobie na teście szóstoklasisty?

Pytania w quzie pochodzą z testu Operonu z 2016 roku. Jest ich w sumie 7 i każde ma jedną poprawną odpowiedź. Pamiętaj, że nie wolno ci używać kalkulatora do obliczeń! Powodzenia :)

">
Quiz - Polskie seriale. Jak wiele o nich wiesz?

Autor: brak danych

  Stawiam na Tolka Banana cytujecie na wyrywki? Czujecie się niczym 5 pancerny? A może widzieliście wszystkie odcinki Klanu? Jeśli jesteście specjalistami od polskich seriali koniecznie sprawdźcie swoja wiedzę w naszym quizie. Pytania, które w nim zawarliśmy sprawiły sporo tr

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze