Queen i Adam Lambert w Polsce 2017: bilety, data, miejsce

i

Autor: fot. materiały prasowe Prestige MJM Queen i Adam Lambert w Polsce 2017: bilety, data, miejsce

Queen i Adam Lambert w Polsce 2017: bilety, data, miejsce

2017-04-18 12:11

Queen z Adamem Lambertem wraca do Polski! Legendarny zespół tym razem wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi. Szczegóły do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.

Queen z wokalistą Adamem Lambertem wystąpi w Atlas Arenie! Zespół przyjedzie do Łodzi 6 listopada w ramach tegorocznej trasy koncertowej. Przywiezie niezwykle widowiskowe show. Aranżacje sceniczne, oprawa koncertu, jak również efekty specjalne zostaną przygotowane przez najlepszych specjalistów na świecie. Wszystko to w połączeniu z wielkimi przebojami grupy, jak również z licznymi niespodziankami w ramach setlisty, stworzy niepowtarzalne widowisko. Na tym koncercie, po prostu trzeba będzie być!
>> Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!

Queen i Adam Lambert w Łodzi 2017 - bilety

Sprzedaż biletów na koncert Queen + Adam Lambert w Łodzi rozpocznie się w środę, 26 kwietnia, o godzinie 10:00 poprzez strony internetowe: www.prestigemjm.com, Bilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Członkowie fanklubów zespołu Queen i Adama Lamberta będą mieli możliwość skorzystania z przedsprzedaży, która ruszy w poniedziałek, 24 kwietnia, o godzinie 10:00 poprzez stronę internetową: www.prestigemjm.com. Przedsprzedaż potrwa do wtorku, 25 kwietnia, do godziny do 20:00. Kategorie i ceny biletów na koncert Queen + Adam Lambert w Łodzi: GCEE (wcześniejsze wejście) 495 zł, GC 395 zł, GA 265 zł, Trybuny dolne 390 zł, Trybuny górne 266 zł, VIP 699 zł. Koncert zorganizuje agencja Prestige MJM we współpracy z Multimedia Organisation. 

Queen + Adam Lambert wystąpią w Łodzi! Gzie i za ile kupić bilety?

i

Autor: fot. materiały prasowe Prestige MJM Queen + Adam Lambert wystąpią w Łodzi! Gzie i za ile kupić bilety?