Queen + Adam Lambert w Polsce. Co kupisz podczas koncertu?

2017-11-06 11:08
Queen + Adam Lambert w Polsce. Co kupisz podczas koncertu?
Autor: Fot. mat. prasowe/Prestige MJM Queen + Adam Lambert w Polsce

Nawet dziesięć rodzajów T-shirtów będzie dostępnych w sprzedaży przed koncertem Queen oraz tuż po nim. I nie jest to wszystko, co kupimy w dniu show w Atlas Arenie w Łodzi! Bogata oferta gadżetów z pewnością przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi zespołu.

Koncert Queen + Adam Lambert cieszy się ogromną popularnością. Już wiadomo, że bawić się na nim będzie kilkanaście tysięcy fanów. Management zadbał więc także o bogaty wybór gadżetów, które z pewnością pozostaną niezapomnianą pamiątką po show. Aby ułatwić wszystkim zainteresowanym zakup, przygotowane będą dwa stoiska sprzedażowe, na których znajdować się będzie ten sam asortyment. Szukać ich należy w szatniach, w pobliżu wejść nr 14 i 25 Atlas Areny. 

Queen + Adam Lambert w Polsce

Do wyboru będzie kilka rodzajów T-shirtów z krótkimi rękawami w białych i czarnych kolorach oraz damskiej i męskiej rozmiarówce, wszystkie z logotypem zespołu, a także z uwzględnieniem bieżącej trasy. Przygotowano także jeden rodzaj T-shirtu z długim rękawem oraz czarne bluzy z kapturem i wielkim Q na „plecach”. Na stoiskach znajdziemy również: torbę na zakupy, czapeczki-bejsbolówki, kostki gitarowe, pałeczki, breloczki, odznaki i plakaty – wszystkie gadżety sygnowane są logo Queen. 
Stoiska czynne będą przed koncertem, już w momencie otwarcia bram dla  posiadaczy biletów Golden Circle Early Entrance o godz 18.30 (dla pozostałych wejścia wyznaczono na pół godziny później). Także w trakcie show będzie można dokonać zakupu oraz około 20-30 minut po jego zakończeniu.

Queen + Adam Lambert w Polsce. Co kupisz podczas koncertu?
Autor: Fot. mat. prasowe/Prestige MJM gadżety

Lepiej też zaopatrzyć się w gotówkę. W pobliżu Hali Widowiskowo-Sportowej Atlas Arena Łódź znajdują się bankomaty: sieci BZWBK (Al. Unii Lubelskiej 3), PKO BP (Al. Unii Lubelskiej 3/5), Multibank Champion (Al. ks. Biskupa Władysława Bandurskiego 49) oraz PKO Bank Polski (ul. Bratysławska 6A). Koncert Queen + Adam Lambert odbędzie się 6 listopada, o godz. 20.30. Ostatnie bilety można nabywać poprzez strony www.bilety.prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik w całej Polsce. 

Queen + Adam Lambert w Łodzi. Niezbędnik koncertowy przed koncertem w Polsce

Autor: brak danych

  Rozpiska godzinowa* / Wejścia - Koncert zespołu QUEEN + ADAM LAMBERT rozpocznie się o godzinie 20:30. Osoby z biletami Golden Circle Early Entrance wchodzą wejściem 19 od godziny 18:30. Osoby, które zakupiły bilety do sektorów Golden Circle, General Admission wchodzą w

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze