Queen + Adam Lambert - po koncercie w Łodzi czas na płytę!

2017-11-20 11:06
Queen + Adam Lambert - po koncercie w Łodzi czas na płytę!
Autor: Fot. prestige mjm Materiały prasowe

Queen + Adam Lambert podbijają kolejne miasta podczas europejskiej trasy koncertowej, jednak zespół nie skupia się wyłącznie na występach na żywo i przygotował nie lada gratkę dla swoich fanów! To specjalna, jubileuszowa edycja albumu News of the World. Czy nowe wydawnictwo będzie pretekstem do kolejnego koncertu w Polsce? 

Wyjątkowa edycja albumu News of the World z okazji 40. rocznicy wydania jest już w sprzedaży! Płyta, która oryginalnie ukazała się w październiku 1977 roku, była najlepiej sprzedającym się wydawnictwem w historii grupy Queen! Album otwierają dwa wielkie hity Queen - We Will Rock You oraz We Are The Champions! - Podczas łódzkiego koncertu mogliśmy wysłuchać największych przebojów w wykonaniu Adama Lamberta. Tym razem jednak mamy niebywałą okazję w domowym zaciszu ponownie usłyszeć Freddiego Mercurego – komentuje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Queen i Adam Lambert - fani odlecieli w Atlas Arenie [FOTO, VIDEO]

Autor: brak danych

  To był niezapomniany wieczór, pełen energicznej muzyki, świetnej publiczności i produkcji na najwyższym poziomie. Koncert, który odbył się 6 listopada w łódzkiej Atlas Arenie zachwycił zebranych. - Wszyscy odlecieliśmy w inny, piękny świat muzyki... 

Queen + Adam Lambert nowa płyta

Ta edycja News of the World została wzbogacona o dwie dodatkowe płyty CD z rzadko publikowany nagraniami z archiwów zespołu, a także zupełnie alternatywną wersją całego albumu tzw. Raw Sessions. To właśnie to dla wielu fanów Queen będzie najbardziej intrygującą częścią jubileuszowej edycji. Płyta zawiera nigdy wcześniej nie słyszane alternatywne wersje każdego z 11 utworów z News of the World – jak np. We Are The Champions z nieznanymi dotąd partiami wokalnymi i instrumentalnymi, czy też All Dead, znanymi do tej pory w wersji śpiewanej przez Freddiego Mercurego, podczas gdy na wersji albumowej, utwór prezentuje Brian May.

Trzeci dysk CD wchodzący w skład box setu to Bonus Tracks – trudne do zdobycia wersje koncertowe, występy radiowe oraz alternatywne miksy utworów z News of the World, w tym cała sesja live zagrana dla BBC radio w październiku 1977 roku. Znajduje się tu także rzadko słyszana wersja It's Late przygotowana dla amerykańskiego radia, a także utwór Feelings Feelings z sesji nagraniowej do NOTW, który jednak ostatecznie nie trafił na płytę. Ponadto w zestawie znajdzie się płyta winylowa wyprodukowana z oryginalnego analogowego mastera, a także wiele dodatków bonusów, takich jak trzy plakaty oraz 60-stronicowa książka ze zdjęciami.

Ostatnim elementem wydawnictwa jest DVD z filmem dokumentalnym Queen: The American Dream, zawierającym backstage’owy materiał nakręcony podczas trasy News of the World tour. W 1977r. - Każda nowa płyta, reedycja czy składanka jest dobrym pretekstem, by dany zespól wyruszył w trasę koncertową. Queen wraz z Adamem Lambertem 6 listopada gościli w Łodzi, mamy jednak nadzieję, że szybko powrócą do naszego kraju i zagrają kolejny wyśmienity koncert – komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która 6 listopada zorganizowała koncert Queen + Adam Lambert w Atlas Arenie w Łodzi.

Źródło: Prestige MJM

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze