Quebonafide NAPRAWDĘ zaczyna od początku. Jakub Grabowski objawieniem rapowej sceny

2022-08-23 14:50
Quebonafide naprawdę zaczyna od początku. Jakub Grabowski z debiutanckim kawałkiem!
Autor: screen z filmu na YouTube: Jakub Grabowski - Mój przykry lajf (Jakub On Stage) [SB Starter ] Quebonafide naprawdę zaczyna od początku. Jakub Grabowski z debiutanckim kawałkiem!

Bez tatuaży, w spranej koszulce polo, w okularach sprzed lat - Jakub Grabowski robi furorę w internecie! Odwiedził wiele miast oraz wsi naszego kraju, a teraz debiutuje singlem Mój przykry lajf. Quebonafide ruszył z niecodziennym projektem!

Jakub Grabowski - kim jest raper, którego zaprezentowała wytwórnia SBM Label, w ramach projektu SB Starter wspierającego młodych, początkujących raperów? Oczywiście mowa tu o Quebonafide, który zgodnie z tekstem Szubienicapestycydybroń wszystko zaczyna od początku, od początku. Artysta w ramach trasy Jakub On Stage odwiedził kilka dużych i mniejszych miast. Głośno było wtedy, gdy Jakub Grabowski rapował na Festiwalu Masła, a później na przypadkowym weselu! Teraz wypuścił debiutancki singiel, który momentalnie stał się hitem. Utwór zatytułowany Mój przykry lajf, oparty jest na melodii megahitu Big City Life zespołu Mattafix.

Ukryty przekaz QUEBONAFIDE | ESKA XD - Ale to już było #51

Jakub Grabowski - kim jest?

Wytwórnia SBM Label poinformowała, że mamy do czynienia z zupełnie nowym na rynku raperem: - Jakub to młody ciechanowski artysta i performer. (...) Konsekwentnie rozwijany naturalny wizerunek, oparty na prawdziwości, szczodrości i byciu blisko ludzi doprowadził Jakuba do wymarzonego występu na Polish Hip-Hop Festival w Płocku, gdzie został dostrzeżony przez Solara z duetu Solar/Białas, co zagwarantowało mu miejsce w SB Starter.

Lody Quebonafide 2022 - jakie smaki? Gdzie kupić? Ile kosztują?

Quebonafide ma diamentową płytę za album Egzotyka i Romantic Psycho. Ten sam status ma krążek Soma 0,5 mg nagrany we współpracy z Taco Hemingway'em, w ramach projektu Taconafide. Ciechanowski artysta postanowił zresetować swoją karierę i zacząć wszystko od nowa. Będąc na absolutnym szczycie popularności postanowił zejść do podziemia i na nowo zaprezentować się słuchaczom.

Jakub Grabowski - Mój przykry lajf

Piosenka Mój przykry lajf pojawiła się premierowo 23 sierpnia 2022. Utworowi towarzyszy teledysk, za sprawą którego raper wspomina swoje koncerty w ramach Mega Hip-Hop Tour. Raper z Ciechanowa, w ramach trasy odwiedził m.in. Dni Ogórka w Kruszewie, Festiwal Masła w Lubochni, czy Jarmark  św. Jakuba w Murowanej Goślinie. Wiemy, że to nie koniec i niebawem pojawi się kolejny utwór Grabowskiego!

Sonda
Quebonafide zresetował karierę. Czy podoba Ci się ten pomysł?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze