Quebonafide na Orange Warsaw Festival 2018 - niespodziewany występ rapera!

2018-06-03 19:04
Quebonafide na Orange Warsaw Festival 2018 - niespodziewany występ rapera!
Autor: fot./screen/www.youtube.com/bozydar77 Orange Warsaw Festival 2018

Quebonafide zaskoczył wszystkich! Raper pojawił się niespodziewanie na scenie Orange Warsaw Festival 2018! Szczegóły jego występu poznacie na ESKA.pl.

Quebonafide dał niespodziewany występ na Orange Warsaw Festival 2018! Tego chyba nikt się nie spodziewał. Fani polskiego rapu wiedzieli, że dzień wcześniej, 1 czerwca, Quebonafide koncertował na festiwalu Hip-hop Opole 2018. Większość osób spodziewało więc się, że raper po takiej imprezie będzie chciał chwilę odpocząć. Tymczasem już 2 czerwca Quebo wystąpił jako gość podczas występu innego rapera.

CLEO NAGO! Teledysk Eva z odważnymi scenami [VIDEO]

Autor: brak danych

Cleo znów szokuje! W teledysku do jej najnowszej piosenki zatytułowanej Eva, polska gwiazda muzyki pojawiła się całkiem nago! Zobaczcie to na ESKA.pl.

Orange Warsaw Festival 2018 - Quebonafide gościnnie na koncercie Taco

Niespodziewany występ Quebonafide dał podczas koncertu Taco Hemingwaya, z którym współtworzy duet Taconafide. Choć fani byli całkowicie zaskoczeni, niespodzianka od Quebonafide wywołała wielki entuzjazm. Na oficjalnej stronie Orange Warsaw Festival pojawiło się zdjęcie ze wspólnego występu Quebonafide i Taco Hemingwaya.

W sieci nie ma jeszcze żadnych nagrań dokumentujących wspólny występ raperów, ale dzięki relacjom internautów wiemy, że Quebo zaśpiewał z Taco kawałki Kryptowaluty, Wiem, Art-B, 8 Kobiet oraz Tamagotchi.

Sam występ Taco Hemingwaya cieszył się zresztą ogromną popularnością. Dowodem może być nagranie pokazujące tłumy pod sceną.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze