Quebonafide ma sobowtóra! Adam Strycharczuk idealnie pasuje do tej roli

2020-03-11 16:22
Quebonafide ma sobowtóra! Adam Strycharczuk pasuje do tej roli idealnie
Autor: YouTube/QueQuality Quebonafide ma sobowtóra! Adam Strycharczuk pasuje do tej roli idealnie

Nowa parodia Adama Strycharczuka podbija internet. Youtuber tym razem wcielił się w znanego rapera Quebonafide, o którym w ostatnim czasie zrobiło się głośno. Czy Kuba zyskał nowego brata bliźniaka? Zobacz na ESKA.pl podobieństwo chłopaków i nową parodię kanału Na Pełnej!

Adam Strycharczuk znany jest z tego, że w serwisie internetowym YouTube publikuje zabawne materiały wideo do różnych piosenek. W 2019 roku można było go oglądać w telewizyjnej produkcji. Adam wystąpił w 12. edycji rozrywkowego programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Swoimi występami oraz genialnymi charakteryzacjami zachwycił wszystkich i wygrał muzyczne show. W 13. edycji programu, artysta zasiadł w jury przy boku Małgorzaty Walewskiej, Katarzyny Skrzyneckiej i Kacpra Kuszewskiego. Gospodarzami muzycznego show Polsatu są niezmiennie Piotr Gąskowski oraz Maciej Dowbor.

Adam wraz z Janem Frączakiem tworzą kanał, który nosi nazwę Na Pełnej. Chłopaki publikują tam zabawne materiały wideo, które zyskały sporą rzeszę fanów. Wśród zamieszczanych klipów znalazły się tam także parodie znanych piosenek nie tylko z Polski, ale i ze świata. Są to między innymi: Despacito, Ain't Your Mama czy Nie Ma Fal. Przeróbki sprawiły, że kanał zyskał sporą popularność, a obecnie Na Pełnej liczy 260 tys. subskrypcji. Najnowsza twórczość kanału Na Pełnej nawiązuje do popularnego rapera, o którym w ostatnim czasie jest bardzo głośno! Chodzi o Kubę Grabowskiego i jego piosenkę Jesień, którą artysta wypuścił 10 lutego 2020 roku. Kawałek promuje jego najnowszy krążek, który nosi tytuł Romantic Psycho. W kawałku Jesień, gościnnie pojawia się dziewczyna Quebo - Natalia Szroeder.

Fanka o Team X, debiutanckim singlu i nie tylko! WYWIAD

Quebonafide - sobowtór

Chłopaki z kanału Na Pełnej lubią tworzyć parodie nawiązując do kebabów. Podobnie jest z ich najnowszą produkcją, którą niedawno opublikowali w sieci. Dokładnie w Dzień Kobiet, 8 marca 2020 roku, pojawiła się ich autorska przeróbka, która nosi tytuł Kebabawpite - MIĘSIEŃ. Tworząc ten kawałek, Adam i Jan zainspirowali się kawałkiem Quebonafide - Jesień. Tym razem to Adam Strycharczuk wcielił się w rolę głównego bohatera. Parodia klipu, zaczęła zyskiwać w sieci popularność, ponieważ youtuber wygląda w niej jak sobowtór Kuby. Nowy image rapera, ale także styl bycia, został odzwierciedlony wręcz idealnie. Warto również wspomnieć, że Adam zmienił tekst oryginalnej piosenki Quebo. Jeśli chodzi o głos Natalii Szroeder, w zabawnym coverze zastąpiła ją Iza Puk. Piosenka kanału Na Pełnej brzmi podobnie jak oryginał.

Adam Strycharczuk tak bardzo wczuł się w rolę, że na jej potrzebę zgolił wąsy, które do tej pory były jego znakiem rozpoznawczym. Widzicie podobieństwo youtubera do Quebo?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze