Quebonafide jest bezkonkurencyjny. Ten wynik zrobi wrażenie nie tylko na fanach!

2020-04-06 14:12 MK
Quebonafide
Autor: Okładka albumu Romantic Psycho & screen ze Spotify

To prawdopodobnie największy powrót tego roku. Raper Quebonafide zaprezentował swoim fanom długo wyczekiwany krążek Romantic Psycho, przy nagrywaniu którego wsparło go kilku najpopularniejszych polskich artystów. Niespełna tydzień po jego premierze, album całkowicie zdeklasował konkurencję w prestiżowym notowaniu. Więcej na ESKA.pl.

Quebonafide - nowa płyta, tak jak przypuszczano, okazała się wielkim sukcesem. Krążek Romantic Psycho trafił w ręce najwierniejszych fanów 1 kwietnia. Tego samego dnia, w godzinach wieczornych, album pojawił się również w serwisach streamingowych. Premiera nowego materiału jednego z czołowych przedstawicieli polskiej sceny hip-hopowej poprzedzona była głośną promocją. Mianowicie, wypuszczając do sieci klip zrealizowany do kawałka Jesień, w którym można usłyszeć Natalię Szroeder, Quebonafide zaprezentował całkowicie odmienny wizerunek. Kuba zakrył tatuaże, szalone kreacje zamienił na błękitną polówkę, a na jego nosie ponownie pojawiły się okulary. W takim wydaniu artysta pokazał się na koncercie Taco w Warszawie, w studiu Dzień Dobry TVN czy też na okładce popularnych krzyżówek.

Tajemnica zaskakującego wizerunku Quebo została ujawniona w jego najnowszym klipie SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ, który od dnia premiery, stale utrzymuje się na samym szczycie karty na czasie polskiego YouTube'a. Do dziś, teledysk wygenerował ponad pięć milionów odsłon i ponad ćwierć miliona łapek w górę! Popularnością cieszą się także inne kawałki z Romantic Psycho, między innymi BUBBLETEA z Darią Zawiałow, którego mogliście posłuchać w New Music Friday w Radiu ESKA czy TOKYO2020. W tym tygodniu, raper nie ma sobie równych!

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Quebonafide - nowa płyta króluje w Spotify

Polska Top 50 to najważniejsze notowanie w naszym kraju, jeśli chodzi o użytkowników serwisu streamingowego Spotify. W zestawieniu uwzględniane są bowiem te kawałki, które cieszą się największą popularnością. Również i tutaj Quebonafide dokonał, wydawać by się mogło, niemożliwego! Raper okupuje bowiem listę od pierwszej do szesnastej pozycji. Oznacza to, że każdy z numerów na Romantic Psycho pokonał najnowsze hity od takich artystów jak Dua Lipa, The Weeknd czy Sanah. Brawo!

Najnowsze