Quebonafide i Sokół o sukcesie Lewandowskiego! Zrobił na nich duże wrażenie

2020-08-24 14:31
Robert Lewandowski, Quebo, Sokół
Autor: PAWEL SKRABA/REPORTER | Piotr Tarasewicxz/EAST NEWS | AA/ABACA/Abaca/East News

Quebonafide i Sokół o sukcesie Roberta Lewandowskiego! Raperzy z najwyższej ligi postanowili pogratulować Robertowi i wyrazić swoje uznanie i szacunek, co do ostatniego wyczynu piłkarza! Jak brzmią komentarze raperów skierowane do Lewandowskiego? Zobaczcie sami!

Robert Lewandowski 23 sierpnia 2020 roku spełnił jedno ze swoich największych marzeń, a mianowicie piłkarz wraz ze swoim zespołem Bayern Monachium pokonał w finale Ligi Mistrzów PGS! Powiem szczerze, że ciężko mi powiedzieć o uczuciach. Tyle czasu starałem się zdobyć ten puchar. Stworzyliśmy historię, jestem dumny z tej drużyny i tego, jaki futbol graliśmy. Nie doszło to jeszcze do mnie. Spełniłem swoje marzenie. Czasem się mówi, że ten pierwszy raz jest najtrudniejszy. Brak mi słów, wzruszenie jest ogromne. Łzy same cisnęły się do oczu - ujął rozemocjonowany Robert Lewandowski w rozmowie z Szymonem Rojkiem, reportem Polsat Sport. Sukces światowego piłkarza nie umknął nikomu, a media społecznościowe aż zawrzały! Wiele znanych artystów i celebrytów postanowiło za pośrednictwem social mediów okazać szacunek Robertowi i pokazać, jak bardzo wszyscy są z niego dumni! Ogromny trium piłkarza skomentowali nawet polscy muzycy, którzy na co dzień wcale nie są fanami piłki nożnej. Wygranej pogratulowali mu nawet Quebonafide i Sokół!

Sonda
Który z piłkarzy zrobił na Tobie większe wrażenie swoimi mieśniami?

Quebonafide i Sokół o sukcesie Lewego 

Quebonafide skomentował sukces Roberta Lewandowskiego słowami piękna sprawa, natomiast Sokół umieścił zdjęcie piłkarza na swoim profilu podpisując je słowami - Kto? Robert Lewandowski. Piłki to ja nie oglądam prawie. Ale Robert jest tylko jeden. - napisał raper. 

Tak mieszka Robert Lewandowski!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze