Quebonafide i Daria Zawiałow - kawałek BUBBLETEA hitem 2020? Numer podbija YouTube'a!

2020-04-09 12:18 MK
Quebonafide i Daria Zawiałow
Autor: PAWEL SKRABA/REPORTER & Grzegorz Ksel/REPORTER

To połączenie gwarantowało hit! Quebonafide i Daria Zawiałow stworzyli wspólnie kawałek na najnowszy album rapera. Wystarczyło zaledwie kilka dni, by numer BUBBLETEA podbił najważniejszą listę polskiego YouTube'a, czyli kartę na czasie, uwzględniającą najpopularniejsze filmiki opublikowane na platformie. Utwór świetnie radzi sobie również w serwisach cyfrowych. Więcej na ESKA.pl.

Quebonafide i Daria Zawiałow - kawałek BUBBLETEA ma wielkie szanse na to, by okazać się jednym z największych hitów 2020 roku. Utwór śmiga już na antenie Radia ESKA, a wszyscy fani Quebo i Darii mogą oddawać na niego swoje głosy i pomóc mu zadebiutować w notowaniu 2 x Gorąca 20. Numer promujący album Romantic Psycho cieszy się też wielką popularnością w sieci.

Romantic Psycho to bez wątpienia najgłośniejsza premiera tego roku. Wydanie albumu poprzedziła świetnie przeprowadzona akcja marketingowa, podczas której Quebonafide powrócił do wizerunku z czasów, kiedy nie był jeszcze znany. Raper ukrył wszystkie swoje tatuaże, a ekstrawaganckie ciuchy zamienił na błękitną polówkę, szerokie jeansy i adidasy przypominające te, które robiły furorę we wczesnych latach dwutysięcznych. Tajemnica nowego wizerunku Quebo została ujawniona dopiero 1 kwietnia. Artysta wypuścił wówczas do sieci teledysk zrealizowany do kawałka SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ, który niezmiennie pozostaje na samym szczycie karty na czasie. W rankingu najpopularniejszych filmików YouTube'a znalazł się również efekt współpracy rapera z Darią Zawiałow - BUBBLETEA.

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Quebonafide, Daria Zawiałow - numer BUBBLEATEA hitem 2020?

Czy numer Quebonafide i Darii Zawiałow okaże się takim hitem jak chociażby Tamagotchi? Wszystko na to wskazuje! W zaledwie tydzień od premiery, audio zamieszczone na oficjalnym kanale Quebo przekroczyło trzy miliony wyświetleń, a obecnie znajduje się w TOP 15 najpopularniejszych filmów w naszym kraju. Również w serwisach streamingowych BUBBLETEA radzi sobie świetnie! Piosenka dotarła do 3, miejsca playlisty Top 50 Polska w Spotify.

Najnowsze