Quebonafide - film dokumentalny odsłoni wszystkie jego tajemnice! Kiedy i gdzie oglądać?

2020-08-08 10:39 Maksymilian Kluziewicz
Quebonafide
Autor: Artur Szczepanski/REPORTER

Quebonafide potrafi zaskakiwać swoich słuchaczy! Raper, który w kwietniu tego roku zaprezentował kolejny album studyjny Romantic Psycho zapowiedział premierę filmu dokumentalnego, w którym opowie o kulisach jego powstawania i trwającej kilka tygodni podróży wgłąb Azji. Gdzie i kiedy będzie można zobaczyć produkcję Quebonafide: Romantic Psycho? Sprawdź na ESKA.pl.

Quebonafide - film dokumentalny Romantic Psycho to bez wątpienia najbardziej wyczekiwana premiera filmowa tego roku przez wszystkich słuchaczy rapu. Uwielbiany przez miliony fanów w naszym kraju raper jest jedną z najbardziej tajemniczych postaci polskiego show-biznesu. Niewiele mówi o sobie, nie pojawia się na ściankach, a jego aktywność w sieci związana jest przede wszystkim z promocją kolejnych wydawnictw. Ostatnie, zatytułowane Romantic Psycho Japan Edition, okazało się wielkim hitem komercyjnym. Krążek dotarł na sam szczyt notowania obejmującego najlepiej sprzedające się płyty muzyczne w naszym kraju, a bilety na zaplanowane koncerty rozeszły się w mgnieniu oka. I choć pandemia pokrzyżowała plany koncertowe Quebo, jego wielbiciele mogą liczyć na coś równie wyjątkowego. Artysta zapowiedział premierę pierwszego filmu dokumentalnego, który jest zapisem trwającej kilka tygodni podróży po Azji i poszukania tam inspiracji do stworzenia hitowego krążka, z którego pochodzą takie hity jak BUBBLETEA z Darią Zawiałow czy SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ. Kiedy premiera?

Quebonafide: Romantic Psycho - film dokumentalny

Powstały we współpracy z Red Bullem dokument Quebonafide: Romantic Psycho zadebiutuje jeszcze w 2020 roku. To świetna wiadomość dla wszystkich fanów, którzy chcieliby poznać rapera z zupełnie innej, nieznanej dotąd strony. Produkcja będzie miała swoją premierę podczas 17. Festiwalu Filmowego Millennium Docs Against Gravity. Dokument zawalczy o nagrodę w Konkursie Polskich Filmów Dokumentalnych. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w formule hybrydowej. Od 4 do 18 września trwać będzie edycja w kinowa w siedmiu miastach: Warszawie, Wrocławiu, Gdyni, Katowicach, Poznaniu, Lublinie i Bydgoszczy, natomiast od 19 września do 4 października potrwa edycja online. 

Najnowsze