Quebonafide - bilety na Romantic Psycho Experience. Ile kosztują i gdzie kupić?

2020-02-28 12:16 MK
Quebonafide - płyta Romantic Psycho rozbiła bank przed premierą! Mamy 5 dowodów!
Autor: Quebonafide - Romantic Psycho Quebonafide - płyta Romantic Psycho rozbiła bank przed premierą! Mamy 5 dowodów!

Niedługo po zaprezentowaniu swoich dwóch najnowszych kawałków, Quebonafide zapowiedział kolejną trasę koncertową w swojej karierze. Romantic Psycho Experience obejmie swoim zasięgiem największe miasta w Polsce, a na ESKA.pl dowiecie się już teraz, gdzie można kupować bilety na poszczególne wydarzenia. Sprawdzajcie koniecznie!

Quebonafide - bilety na któryś z zaplanowanych koncertów popularnego rapera to bardzo pożądana rzecz przez jego fanów. Po tym, jak Quebo zaskoczył wszystkich całkowitą zmianą wizerunku, jesteśmy przekonani, że jego występy będą cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Już w kwietniu, Kuba Grabowski wyruszy w swoją kolejną trasę koncertową, która będzie miała na celu promocję jego nadchodzącego albumu Romantic Psycho.

Romantic Psycho to tytuł następnego albumu rapera, którego daty premiery jeszcze nie poznaliśmy. Pierwszymi zapowiedziami krążka były: tytułowy numer ROMANTICPSYCHO, w którym w roli specjalisty pojawił się sam Taco Hemingway oraz nostalgiczny kawałek Jesień, w którego refrenie możemy usłyszeć partnerkę Kuby - Natalię Szroeder.

Prawdopodobnie, podczas koncertów w ramach Romantic Psycho Experience, fani rapera będą mogli zobaczyć go na żywo w zupełnie nowym, odmiennym wydaniu, dalekim od tego doskonale nam znanego. Nie dość, że artysta porzucił ekstrawaganckie stroje i wymyślne fryzury na rzecz błękitnej polówki, szerokich jeansów i adidasów, to ukrył również swoje charakterystyczne tatuaże.

Quebonafide - bilety na koncert

Zgodnie z informacjami podawanymi przez organizatora, przedsprzedaż wejściówek za pośrednictwem Empik Premium wystartuje 27 lutego 2020 o godzinie 12:00, natomiast regularna sprzedaż dzień później - 28 lutego 2020 o godzinie 12:00. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie https://goingapp.pl/romanticpsychoexperience, inspirowanej wyglądem systemów operacyjnych z lat 90.

Koncerty Quebonafide 2020 - daty

1 kwietnia 2020 - Łódź - Klub Wytwórnia
8 kwietnia 2020 - Kraków - Klub Studio
16 kwietnia 2020 - Poznań - Międzynarodowe Targi Poznańskie
17 kwietnia 2020 - Warszawa - Torwar
18 kwietnia 2020 - Wrocław - Hala Stulecia
25 kwietnia 2020 - Katowice - Międzynarodowe Centrum Kongresowe
26 kwietnia 2020 - Gdańsk - B90

Najnowsze