Quebonafide nie był pierwszy. Wcześniej zrobiła to Britney Spears!

2020-02-22 17:25 MK
Quebonafide/Britney Spears
Autor: Jakub Kaminski/East News & Larry Marano/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Wraz z ogłoszeniem trasy Romantic Psycho Experience, uruchomiono specjalną stronę internetową, za pośrednictwem której fani Quebonafide będą mogli nabywać wejściówki na jego koncerty w poszczególnych miastach. Inspirowana wyglądem systemu operacyjnego Windows z lat dziewięćdziesiątych witryna zachwyciła internautów! Nie każdy wie jednak o tym, że rok temu na ten sam pomysł wpadli współpracownicy Britney Spears. Więcej na ESKA.pl.

Quebonafide - bilety na koncerty polskiego rapera z pewnością zostaną wyprzedane w ekspresowym tempie. W ostatnich dniach można bowiem odnieść wrażenie, że niemalże wszyscy internauci żyją tym, co dzieje się wokół muzyka. Wraz z wydaniem kawałków ROMANTICPSYCHO oraz Jesień, Quebo zaprezentował całkiem nowy wizerunek - jego ciała nie pokrywają już tatuaże, powrócił do naturalnego koloru włosów, a ekstrawaganckie stylówki zastąpił szerokimi jeansami oraz koszulką polo, przywodzącymi na myśl złote lata dziewięćdziesiąte.

Wszystko wskazuje na to, że cała nowa era Quebonafide będzie mocno osadzona w tamtym okresie. W poniedziałek, 20 lutego, raper ogłosił za pośrednictwem mediów społecznościowych, że wyrusza w trasę koncertową Romantic Psycho Experience, która swoim zasięgiem obejmie siedem największych miast w Polsce. W każdym z facebookowych wydarzeń został zamieszczony link do strony goingapp.pl/romanticpsychoexperience, gdzie od 28 lutego będzie można nabywać bilety. Witryna jest stylizowana na pulpit komputera, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy u osób pamiętających jeszcze wczesne wersje systemu operacyjnego Windows. Internauci zachwycili się kreatywnością współpracowników rapera, którzy dbają o to, by zapowiadane przez niego przedsięwzięcia były spójne. Fani Britney Spears mogą jednak mieć odczucie déjà vu.

Britney Spears. Pobiła rekord Guinnessa, teraz jej nie ma. Posłuchaj o upadku gwiazdy. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?

Quebonafide jak Britney Spears

Choć trzeba przyznać, że strona z biletami na koncerty Quebo rzeczywiście robi wrażenie, musimy zasmucić wszystkich tych, którzy myśleli, że raper zrobił coś takiego jako pierwszy. W styczniu 2019 roku, z okazji dwudziestolecia wydania debiutanckiego albumu Britney Spears - ...Baby One More Time, specjaliści od marketingu artystki stworzyli stronę www.itsbritneybot.com, również stylizowaną na pulpit komputera z lat 90. Wielbiciele księżniczki popu nie mogli, co prawda, użyć starej wersji Painta czy zagrać w sapera, natomiast mieli możliwość stworzenia playlisty, pobrania tapety na komputer czy odebrania wiadomości głosowej od samej piosenkarki! Widzicie podobieństwo?

Screen ze strony: goingapp.pl/romanticpsychoexperience
Autor: https://goingapp.pl/romanticpsychoexperience
Screen ze strony: www.itsbritneybot.com
Autor: https://www.itsbritneybot.com/
Najnowsze