Qczaj w Przesłuchaniu: sprawdź, co ma w nosie i jak sprawić mu przyjemność!

2018-03-07 13:51
Qczaj w Przesłuchaniu: sprawdź, co ma w nosie i jak sprawić mu przyjemność
Autor: screen youtube.com/user/eskatv screen youtube.com

Qczaj w Przesłuchaniu! Sprawdź, jakich rzeczy na pewno nie wiedziałeś o słynnym trenerze. Niektóre wyznania Qczaja mocno zaskakują!

Qczaj w Przesłuchaniu na ESKA TV! Co jeden z ulubionych trenerów zdradził w programie? Możemy się o nim dowiedzieć naprawdę wielu nietypowych faktów! Niektóre z rzeczy, które powiedział o sobie, mogą naprawdę bardzo cię zaskoczyć! Jeśli chcesz się dowiedzieć między innymi, co Qczaj ma w nosie, jak sprawić mu przyjemność i jakie jest jego najwcześniejsze wspomnienie z dzieciństwa, koniecznie obejrzyj to Przesłuchanie!

Qczaj: Przesłuchanie w ESKA TV

Qczaj to jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich trenerów. Filmiki z ćwiczeniami, które zamieszcza na swoim Instagramie i Facebooku, biją rekordy popularności. W Przesłuchaniu ESKA TV zdradził o sobie kilka nietypowych faktów, o które nikt jeszcze nigdy nie pytał go raczej w żadnym wywiadzie. Jesteś ciekaw, co (lub kogo) Qczaj ma w nosie i chcesz poznać jego zaskakujące pierwsze wspomnienie z dzieciństwa? Zobacz Przesłuchanie z jego udziałem!

Qczaj w Jazdy Gwiazdy - o pomocy innym, hejterach i sposobie na wesołe życie

Autor: brak danych

Qczaj w Jazdy Gwiazdy zdradził kilka tajemnic i opowiedział o swoim życiu. Ukochoj się to jedno z haseł, które usłyszycie oglądając relacje dowcipnego trenera na Instagramie. Chodzi w nim o to, że nie wolno się załamywać z powodu rzeczy, na które nie mamy wpływu: wygląd, charakter, przeszłość czy sytuacja w jakiej się znaleźliśmy. W miarę możliwości należy zaakceptować swoje słabości bądź podnieść rękawice i z nimi walczyć.

 

Najnowsze