Caroline Derpienski

i

Autor: AKPA

Celebryci

Qczaj nie przebierał w słowach. Wygarnął Caroline Derpienski

2023-12-08 9:56

Daniel Qczaj nie ukrywa tego, że zachowanie Caroline Derpienski co najmniej go drażni. Trener personalny postanowił w gorzkich słowach podsumować jej medialną działalność. Wszystko rozegrało się na Instagramie Szymona Majewskiego. W tle nadal wisi afera prezentera radiowego z celebrytką.

Wygląda na to, że dollarsowa królowa kolejny raz podpadła komuś z branży. Odkąd Caroline Derpienski wtargnęła do polskiego show-bznesu nieustannie słyszymy o kolejnych aferach i słownych przepychankach z jej udziałem. Choć celebrytka za każdym razem zaznacza, że porusza pewne tematy tylko dlatego, że jest wywoływana do odpowiedzi, to na jej czarnej liście znajduje się już spore grono gwiazd. Królowa dajmondsów wielokrotnie już punktowała przedstawicieli show biznesu oraz mediów. Nie sposób nie wspomnieć o głośnej aferze celebrytki z Katarzyną Nosowską czy uszczypliwych komentarzach w stronę Marcina Paprockiego. Ostatnio podpadł jej również Szymon Majewski, który, podobnie jak inni, doczekał się straszenia pozwem. To jednak nie koniec. Do gry wkroczył także Daniel Qczaj.

Patricia Kazadi vs. HITY 1988. TA piosenka przypomniała o traumie

Qczaj - Caroline Derpienski

Satyryczna audycja radiowa Szymona Majewskiego, w której Katarzyna Kwiatkowska i Michał Zieliński parodiują gwiazdy i celebrytów nie przypadła do gustu Caroline. radiowy rozmawiał wówczas z aktorką parodiującą kontrowersyjną celebrytkę, z którą poruszył m.in. tematy związane z PKB i niedzielami handlowymi.

PKB - piękne kobiety businesswoman. Taki joke Szymon. PKB, czyli produkt krajowy brutto, czyli ja. Ja jestem największym polskim produktem krajowym brutto, choć ja wolę netto.

Kontrowersyjne porównanie i koncepcja programu nie przypadły celebrytce do gustu, dlatego ta, nie ukrywając swojej wściekłości, poinformowała, że szykuje pozew. Internauci wytykają modelce z Miami brak dystansu i płytkie myślenie.

Co to pokolenie ma w głowie? Siano - dopytywała jedna z internautek.

Gorzki komentarz nie spodobał się Danielowi Qczajowi, który postanowił podzielić się swoją opinią na temat celebrytki pod postem Szymona Majewskiego.

Błagam, nie oceniaj pokolenia na podstawie jednej kretynki, która próbuje na wszelkie sposoby zdobyć atencję, bo nauczyła się jednego słowa i chce, by było "dolarsowo" - dodał strapiony.