Purple Disco Machine nagrał piosenkę z Asdis. Wcześniej stworzył z nią Gromee!

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Purple Disco Machine nagrał piosenkę z Asdis. Wcześniej stworzył z nią Gromee!

PREMIERA

Purple Disco Machine nagrał piosenkę z Asdis. Wcześniej stworzył z nią Gromee!

2024-02-25 14:05

Uznany DJ i producent Purple Disco Machine powraca z nowym singlem! Jego najnowszy utwór Beat of Your Heart to współpraca z islandzką artystką ÁSDÍS. Artysta zapowiedział właśnie trasę koncertową, w ramach której odwiedzi Polskę.

Spis treści

  1. Purple Disco Machine 2024 - nowa piosenka
  2. Purple Disco Machine w Polsce 2024 - data, miasta
  3. Purple Disco Machine - kim jest?
  4. Asdis - kim jest?

Nowości Muzyczne 2024: Beat of Your Heart łączy charakterystyczne dla Purple Disco Machine brzmienie disco z magnetycznym wokalem ÁSDÍS. To pełen energii kawałek naładowany chwytliwymi melodiami. Towarzyszący premierze teledysk został wyreżyserowany przez NDVD i przeplata często dostrzegane na parkiecie miłość, wolność i fantazję. "ÁSDÍS przysłała mi wokale i od razu zakochałem się w jej głosie. Chciałem wydać ten utwór jako singiel. Później nagraliśmy go razem ponownie w moim studiu w Dreźnie, to było naprawdę świetne", opowiada producent.

Łzy zachęca do korzystania z życia w pełni! Oto motywacyjny utwór "Zatańczmy"

Purple Disco Machine zdradził dlaczego tak kocha lata 80-te!

Purple Disco Machine 2024 - nowa piosenka

Beat of Your Heart jest następcą Something On My Mind we współpracy z brytyjskimi artystami Dukiem Dumontem i Nothing But Thieves. Utwór zgromadził dotąd ponad 20 milionów odtworzeń i otrzymał ogromne wsparcie ze strony radia. Niedawno artysta podzielił się także genialnym remiksem utworu The Rolling Stones – Mess It Up.

Purple Disco Machine w Polsce 2024 - data, miasta

Nadchodząca trasa koncertowa PDM Paradise liczyć będzie 13 koncertów – obejmie także dwa polskie miasta. W czwartek 24 października Purple Disco Machine wystąpi w warszawskiej Progresji, a następnego dnia odwiedzi Kraków (Studio). Bilety wejdą do sprzedaży we wtorek 30 stycznia.

Purple Disco Machine - kim jest?

Purple Disco Machine jest już filarem współczesnego świata disco – dotąd zdobył ponad miliard streamów. Niedawna współpraca z Kungsem „Substitution” stała się ogromnym hitem w całej Europie. Do jego największych przebojów należą „Hypnotized”, „Fireworks”, „Dopamine” oraz „In The Dark”. Jest także ulubieńcem światowych DJ-ów, co potwierdza jego pozycja najlepiej sprzedającego się artysty Beatport wszech czasów z „Body Funk”, „Dished (Male Stripper)”, „Playbox” czy „Devil In Me” w katalogu. Zdobywca nagrody Grammy (za remiks utworu „About Damn Time” Lizzo) odniósł ogromny sukces dzięki remiksom dla Dua Lipy, Marka Ronsona, Foals, Calvina Harrisa, Sir Eltona Johna i Britney Spears, Lady Gagi i Ariany Grande czy Diplo i SIDEPIECE. Wielokrotnie udowodnił, że jego wpływ na światową scenę dance odczują także i przyszłe pokolenia.

Asdis - kim jest?

Ásdís to wyjątkowa piosenkarka i autorka tekstów z Islandii, której repertuar mówi sam za siebie. Znalazła się w centrum uwagi na arenie międzynarodowej jako współautorka Love Turns Lonely, Sophie Simmons. Artystka jest też powiązana z Polską dzięki współpracy z krakowskim producentem Gromeem nad przebojem Worth It. Współpracowała także nad Dirty Dancing z Glockenbach, dzięki czemu wspięła się na 3. miejsce na niemieckich listach przebojów. Okazuje się, że chcąc połączyć skandynawski pop z muzyką taneczną, wystarczy zadzwonić na Islandię. Ásdís uświetni każdy kawałek.

Listen on Spreaker.