Pudzianowski - Bedorf: WALKA na KSW w połowie 2018! Kto wygra hitowe starcie?

2018-01-19 11:13
Pudzianowski - Bedorf: WALKA na KSW w połowie 2018! Kto wygra hitowe starcie?
Autor: fot. mat. prasowe Accredito.com Pudzianowski - Bedorf: WALKA na KSW w połowie 2018! Kto wygra hitowe starcie?

Walka Mariusz Pudzianowski - Karol Bedorf rozgrzeje kibiców na KSW! Kto wygra pojedynek? Zdecydujcie - na ESKA.pl

Pudzianowski - Bedorf na KSW ku radości kibiców dojdzie do skutku! Federacja postanowiła zdjąć byłego mistrza królewskiej kategorii z marcowej karty KSW 42 w Łodzi i zestawić hitowy pojedynek z najsilniejszym człowiekiem na ziemi na kolejnej gali w tym roku. Pewne jest to, że walka Pudzianowski - Bedorf odbędzie się jeszcze w pierwszej połowie 2018 roku. 

Popek w Tańcu z Gwiazdami: już trenuje, ale… nie z Kaczorowską!

Autor: brak danych

  Popek w Tańcu z Gwiazdami to informacja, która ucieszyła, ale jednocześnie zaskoczyła wielu fanów rapera. W końcu zobaczą oni swojego ulubionego artystę w zupełnie nowej roli! Wiemy, że Paweł Mikołajuw jest już po pierwszych próbach i ćwiczeniach na p

Pudzianowski - Bedorf: WALKA na KSW

Mariusz Pudzianowski - Karol Bedorf na KSW 43 przed nami! Zgodnie z pierwszymi doniesieniami, najbardziej wyczekiwany pojedynek w wadze ciężkiej, odbędzie się w czerwcu na gali KSW w Gdańsku. Wkrótce mamy dostać potwierdzenie tej wiadomości. Warto zaznaczyć, że sami zawodnicy zaproponowali federacji KSW ten pojedynek. 

KSW 43 - gdzie i kiedy? Zawodnicy ujawnili datę i miejsce!

Autor: brak danych

  KSW 43 - data, miejsce i bilety zawsze ciekawią fanów walk, które organizuje największa federacja MMA w Polsce. Interesująca jest również karta walk, a ta jak zwykle wygląda bardzo ciekawie. Powoli poznajemy szczegóły dotyczące tego, kto walczy

Mariusz Pudzianowski - Karol Bedorf: kto wygra na KSW?

Mariusz Pudzianowski debiutował w MMA podczas gali KSW 12. Od tamtej pory pięciokrotny mistrz świata Strongman pokonał w białym ringu i okrągłej klatce KSW między innymi Boba Sappa, Seana McCorkle'a, Oliego Thompsona, Pawła Nastulę, Rollesa Gracie, Popka Monstera i Tyberiusza Kowalczyka. Ostatnio, na KSW 40 w Dublinie „Pudzian” zmierzył się z mocno bijącym Jayem Silvą i pokazał, że wciąż jest w stanie robić spore postępy w swojej grze. Po trzech rundach wyniszczającego boju z zawodnikiem z Angoli, zawodnik z Białej Rawskiej mógł cieszyć się z wygranej na kartach punktowych.

Karol Bedorf to najdłużej panujący mistrz wagi ciężkiej w historii KSW. Szczecinianin od stycznia 2012 roku był niepokonany w ośmiu kolejnych pojedynkach. Reprezentant Berserkers Team wygrał między innymi z Davidem Olivą i Olim Thompsonem, czym zapracował sobie na starcie o tytuł królewskiej kategorii wagowej. Na KSW 24: Starcie Gigantów Bedorf wszedł do ringu z Pawłem Nastulą i wygrał z legendą sztuk walki nad Wisłą przez nokaut w drugiej rundzie. Podopieczny Piotra Bagińskiego siedział na tronie wagi ciężkiej przez ponad 3 lata i bronił pasa w starciach z Rollesem Gracie, Michałem Kitą oraz Jamesem McSweeneyem. Dopiero Fernando Rodrigues Jr znalazł sposób na Bedorfa i odebrał mu tytuł na KSW 37: Circus of Pain.

 

Najnowsze