PSY

i

Autor: AFP/EAST NEWS

PSY powraca! Twórca hitu Gangnam Style zapowiada nowy album!

2022-04-25 10:11

Twórca hitu Gangnam Style powraca! Artysta zapowiada nową płytę, która ma pojawić sie jeszcze w kwietniu 2022 roku. PSY udostępnił pierwsze zajawki z nadchodzącego krążka. Ponownie zablokuje licznik wyświetleń na YouTube?

PSY to koreański raper i zawodowy tancerz. Swoje taneczne umiejętności wielokrotnie pokazywał w teledyskach, na koncertach, a ostatnio nawet na TikToku. Artysta zasłynął utworem "Gangnam Style", który osiągnął zawrotne liczby w serwisie YouTube. Piosenka pojawiła się w lipcu 2012 roku i niewiele czasu później jako pierwsza na platformie przekroczyła 1 miliard wyświetleń. Twórca znany jest ze specyficznej, pełnej humoru i tańca muzyki. Teraz ponownie wraca na scenę i prezentuje całkowicie nowy materiał.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: PSY - twórca hitu Gangnam Style powrócił. Teraz tańczy na TikToku!

Najlepsza Muzyka do Biegania [wiosna 2023] | ESKA XD - Fit vlog #44

Twórca hitu Gangnam Style z nową płytą w 2022 roku!

PSY wraca z nowym albumem, który ma pojawić się jeszcze 29 kwietnia 2022 roku w sprzedaży i na platformach streamingowych. Na krążku pojawi się 12 utworów, których fragmenty możecie posłuchać poniżej. Koreański twórca otwiera album w typowym dla siebie stylu, by później wyśpiewać ballady i radiowe piosenki. Nie zapowiada się, aby nowe propozycje PSY przypominały stare szlagiery, ale kto wie, może artysta jeszcze nas czymś zaskoczy.

Sonda
Gangnam Style - lubiłeś/łaś ten numer?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE