PSY

i

Autor: AFP/EAST NEWS

PSY - twórca hitu Gangnam Style powrócił. Teraz tańczy na TikToku!

2022-04-10 16:39

Oppa, Gangnam Style! Pamiętacie jeszcze ten hicior z 2012 roku? Koreański wokalista pobił swego czasu wszelkie możliwe rekordy oglądalności na YouTube. Cały świat tańczył i śpiewał utwór PSY. Artysta powrócił po latach i zaczął bawić widzów na TikToku!

PSY to południowokoreański piosenkarz, raper i zawodowy tancerz. Trudno znaleźć osobę, która nie kojarzy przynajmniej jednego utworu tego wokalisty. PSY zasłynął na całym świecie piosenką "Gangnam Style", która pojawiła się w serwisie YouTube 15 lipca 2012 roku. Tak, tyle czasu minęło od słynnego "Oppa" i charakterystycznego tańca. To był pierwszy muzyczny hit, który przekroczył 1 miliard wyświetleń, blokując przy tym licznik oglądalności w serwisie. Twórcy strony nie przewidzieli, że ktoś kiedykolwiek osiągnie takie liczby! PSY podbił już YouTube, a teraz ma na celowniku popularnego TikToka. Artysta od kilku dni publikuje taneczne filmiki w aplikacji. Czy piosenkarz ponownie wykreuje trend, który viralowo rozniesie się po całym świecie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Znane polskie piosenki, które okazały się coverami. Wiedzieliście o tym?

TikTok TRENING. TRENDY NA 2022 | ESKA XD - Fit vlog #39

Twórca Gangnam Style wraca na TikToka

Słynny wokalistka powrócił i wygląda na to, że zamierza wykorzystać popularność TikToka, aby stworzyć nowe trendy. Codziennie publikuje nowe filmiki, do których tańczy w eleganckim garniturze. Każdy materiał może pochwalić się milionami wyświetleń, a w pierwszych dniach udało mu się uzbierać ponad 1,3 mln obserwujących. Artysta przyzwyczaił swoich fanów do tego, że "tam, gdzie pojawia się PSY, dzieje się coś nowego". Czy tak będzie tym razem? Może szykuje się nowa piosenka? Myślicie, że PSY może jeszcze powrócić i namieszać?

Sonda
Chcielibyście nową piosenkę od PSY?

PSY - piosenki twórcy Gangnam Style

Poza popularnym "Gangnam Style" piosenkarz stworzył jeszcze kilka innych utworów. Niektóre osiągnęły zbliżony sukces do viralowej piosenki, ale były również takie, które przeszły bez echa. W 2013 roku zadebiutował nowy teledysk do "Gentleman", w którym również nie brakowało oryginalnego tańca. Później pojawiły się takie utwory jak "DADDY", "Napal Baji" oraz "I LUV IT". PSY podjął współpracę nawet ze Snoop Doggiem, z którym nagrał "Hangover".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE