PSY - Hangover ft. Snoop Dogg: TELEDYSK do nowej piosenki PSY = poranek na kacu. Zobacz [VIDEO]

2014-06-09 10:12

Nowy teledysk PSY do Hangover ft. Snoop Dogg zadebiutował na YouTube w nocy z 8 na 9 czerwca 2014 roku. Wideo do Hangover prezentujemy oczywiście na ESKA.pl. W klipie do nowej piosenki PSY i Snoop Dogga jesteśmy świadkami poranka na kacu. Co robią i jak wyglądają PSY i Snoop Dogg na dzień po imprezie? Zapraszamy do oglądania!

PSY Hangover ft. Snoop Dogg promuje teledysk, który na YouTube pojawił się tuż po swojej premierze w show Jimmy Kimmel Live. To właśnie na początku czerwca 2014 roku doczekaliśmy się końcu nowego teledysku PSY do zupełnie świeżego kawałka, który jest jednak dopiero zapowiedzią oficjalnego singla koreańskiego wokalisty na 2014 rok.

Wideo do Hangover od PSY i Snoop Dogga to - jak już wcześniej zapowiedziała wytwórnia śpiewającego Azjaty - imprezowy hymn i ukłon w stronę wszystkich balujących. W Hangover razem z PSY i Snoop Doggiem doświadczamy porannego kaca, który nie przeszkadza jednak naszym gwiazdom w dalszej zabawie.

>>> Koncertowy rozkład jazdy 2014 - Polska. Gdzie i kiedy zagrają największe gwiazdy?

Teledysk do Hangover na YouTube zaledwie po 6 godzinach od opublikowania obejrzało już ponad milion osób. Wszyscy zastanawiają się, ile wyświetleń zbierze nagranie niesione na fali sukcesu poprzednich hitów PSY w serwisie - Gangnam Style i Gentleman.

Nowej płyty PSY możemy spodziewać się pod koniec 2014 roku. Pierwszy singiel promujący krążek pojawi się z kolei w wakacje.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze