PSY - Hangover ft. Snoop Dogg: jest już fragment piosenki i teledysku! Zobacz teraz [VIDEO]

2014-06-08 14:19

Nowa piosenka PSY na 2014 zatytułowana Hangover w duecie ze Snoop Doggiem do posłuchania w pierwszym oficjalnym fragmencie na ESKA.pl. Mamy dla Was nie tylko zapowiedź audio Hangover, ale także urywki teledysku do nowego singla PSY 2014. Klikajcie po więcej i sprawdźcie, kiedy premiera całości Hangover z klipem!

PSY Hangover ft. Snoop Dogg wybrał na swój nowy singiel 2014 a fragment nowej piosenki PSY mamy dla Was na ESKA.pl jeszcze przed jej premierą. Zapowiedź nie tylko audio, ale i teledysku do Hangover PSY, pojawiła się w programie Jimmy'ego Kimmela. Tam też w nocy z 8 na 9 czerwca zadebiutuje całość.

Czego możemy się spodziewać po nowej piosence i nowym teledysku PSY? Jak podpowiada nam dostępna zajawka, nie zabraknie scen na basenie i przy barze. Różnorodność ujęć, znana chociażby z poprzednich klipów koreańskiego wokalisty np. do Gangnam Style, to więc pewnik.

>>> Koncertowy rozkład jazdy 2014 - Polska. Gdzie i kiedy zagrają największe gwiazdy?

Jeśli chodzi o brzmienie Hangover, to zgodnie z wcześniejszymi spekulacjami kawałek to zdecydowanie bardziej hip-hopowa odsłona PSY. Nie oznacza jednak, że mniej pojechana niż koreański pop, którym podbił świat.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze