Przesądy sylwestrowe - co zapewni nam szczęście w 2019 roku?

2018-12-31 12:36 k.w.
czarny kot
Autor: KAROL SEREWIS/East News czarny kot

Istnieją przesądy dotyczące ślubu, wigilii, ale też sylwestra. Sprawdź, co powinniśmy zrobić, a czego unikać w sylwestrową noc, aby zapewnić sobie szczęście w nadchodzącym roku. 

Przesądy sylwestrowe  - co zapewni nam szczęście w 2019 roku? Nie da się przewidzieć tego, co spotka nas w nadchodzącym roku. Niektórzy wierzą jednak w to, że szczęściu można delikatnie pomóc. Są pewne czynności, które powinniśmy wykonać w Sylwestra oraz takie, których powinniśmy unikać. Informacje o tym, co przyniesie szczęście w 2019 roku publikujemy już teraz na ESKA.pl

Nowy Rok 2019 - przesądy. Co robić 1 stycznia, żeby cały rok był szczęśliwy?

Przesądy sylwestrowe 2018

Przede wszystkim wstając rano, warto pamiętać o tym, aby obmyć twarz zimną, a nie ciepłą wodą. To ma zapewnić zdrowie na cały nadchodzący rok. Tego dnia należy założyć nową bieliznę, ponieważ to właśnie ona zapewni powodzenie w miłości. Zapomnij o sprzątaniu - domowe porządki mogą wymieść twoje szczęście z domu. W ostatni dzień roku powinniśmy unikać  diety. Jedząc zapewniamy sobie dobrobyt w 2019 roku. Masz złe wspomnienia z 2018 roku? Spisz je na czerwonej kartce i spal w sylwestrową noc. Wspomnienia już nigdy nie powrócą.

Sylwester 2018 - przesądy sylwestrowe

W Sylwestra powinniśmy bawić się, nie mając na głowie żadnych długów. Spłacenie wszystkich przed końcem roku pomoże nam uniknąć problemów finansowych. Jeśli jesteś w związku, pamiętaj aby po północy pocałować  ukochaną osobę - to pozwoli zapewnić bliskość, intymność oraz zrozumienie w związku. Ostatnim (i chyba najpopularniejszym) wybranym przez nas przesądem jest ten, który mówi: jak spędzisz ten wieczór, taki będziesz mieć cały rok. Oczywiście przesądy nie decydują o naszym szczęściu lub nieszczęściu. To od nas samych zależy, jak przyszły rok będzie wyglądać. Przede wszystkim postarajmy się, aby impreza sylwestrowa była udana.

Najnowsze